راهنمای خرید مایو

Posted by hamedbahiraee 2018/03/04 0 نظرات

 

هر آنچه که شما نیاز دارید درباره مایو بدانید و آن نکات را رعایت کنید برای شما جمع آوری کرده ایم.امیدواریم این نوشته شما را برای هر چه بهتر مایو راهنمایی کند  

مایو یا لباس شنا چیست؟

مایو یا لباس شنا به لباسی گفته می شود که برای شنا کردن در آب باید پوشید و اغلب از الیاف مصنوعی ساخته شده است. مایو کلمه ای است که ریشه فرانسوی دارد و از این زبان وارد زبان فارسی شده است. مایو یا لباس شنا باید تمیز و بهداشتی باشد و گاهی همراه خود کلاه نیز دارد. کلاه سر برای شنا در استخرهای تمام ایران ضروری است تا آب به گوشتان نفوذ نکند و سرما نخورید یا گوشتان عفونت نکند.
مایو زنانه
لباس شنا زنانه دارای انواع گوناگون است و تنوع زیادی دارد. مایو زنانه می تواند یک‌تکه، دوتکه، سه‌تکه و اسلامی باشد که هر کدام از این تکه ها قسمت خاصی از بدن را می پوشاند. جنس، طرح و رنگبندی مایو نیز مختلف است و متناسب با سلیقه هر فردی طراحی و دوخته شده است. مایو زنانه در ابعاد گوناگون برای سنین متفاوت نظیر کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان موجود است و در این سایت به فروش می رسد. شما به راحتی از طریق این سایت می توانید به صورت اینترنتی مایو اسلامی، بکینی و تانکینی و مونوکینی بخرید. مایوهای ارزان را تنها از سایت nclebas.ir بخرید و از خرید خود لذت ببرید.
مایو اسلامی یا بورکینی به لباس شنایی گفته می شود که تمام بدن شامل دست‌ها تا مچ، پاها تا مچ و تمام بدن تا گردن را می‌پوشاند و معمولاً دامنی کوتاه به آن متصل است.

مایو زنانه اسلامیمایو زنانه

مایو اسلامی یا بورکینی از زیباترین مایوها در جهان هستند.

مایو مردانه

مردان دارای مایو های خاص و ویژه ای هستند که متناسب با اندام و آلت تناسلی آن ها طراحی شده است. مایو مردانه اغلب به صورت شلوارک هستند و به راحتی کش می آیند. مایو مردان از آن جهت کشدار است که به علت داشتن آستانه تحریک پایین با حرکت در آب دچار نعوظ نشوند و از این حالت جلوگیری شود. مایو مردانه دارای دو نوع رکابی و پا دار است و رنگبندی و طرح های متفاوت بر روی این دو مدل ارائه می شود. آقایان محترم حتماً از مایو مردانه استفاده کنند زیرا سرعت و کیفیت شنا را بهبود می بخشد و در صورت افزایش سرعت آب یا حرکت زیاد از بدن شما در نمی آید و شما را از بیماریها، قارچها و عفونت ها در امان نگه می دارد. مردان امروز دارای لباس یکسره شنا، شورت سونا و مایو شنا هستند و این لباس شنا ها از برندهای گوناگون، کیفیت ها و قیمت های متنوع هستند.

مایو مردانه کشیمایو پادار مردانه

   
در هنگام خرید مایو و لباس شنا به چه مواردی باید اهمیت دهیم؟

 

 

-جنس پارچه مایو و طول عمر لباس شنا اهمیت ویژه ای دارد.( مخصوصاً اگر پوست حساسی دارید به جنس مایو توجه کنید) 
-تاثیر مایو در سرعت شنا را در نظر داشته باشید.
- فروشنده را در هنگام خرید از نوع نیاز خود آگاه کنید .
- مدل و برند لباس شنا کاملاً سلیقه ای است و بهتر است دنبال برند خاصی نباشید.
- مهمترین معیار برای خرید مایو جنس آن می باشد. لباس خیلی سریع از بین می رود و تکه پاره می شود اگر جنس مایو مناسب نباشد. 
-میزان ماندگاری و مقاومت لباس در برابر کلر در بروشور مشخص می شود. در غیر اینصورت میتوانید این گونه اطلاعات را از فروشنده بگیرید. لباس شنا یا مایو مقاوم در برابر کلر و مواد شیمیایی انتخاب کنید که از کیفیت خوبی نز برخوردار است.
-در هنگام پوشیدن مایو بدن نباید هیچ پستی و بلندی داشته باشد. لباس شنا برای شناگرهای حرفه ای باید کاملاً به بدن چسبیده باشد. شناگرهای مبتدی یا غیرحرفه ای بهتر است مایو غیر چسبناک بپوشند تا شنا کار بتواند به راحتی بدن خود را در لباس حرکت دهد.
-اگر مایویی که انتخاب کردید چین خوردگی داشته باشد این لباس مناسب شما نیست زیرا مایو در اثر گشادی یا تنگی چین می خورد پس بهتر است سایز دیگری را امتحان کنید. مایو بایستی کاملاً قالب بدن شما باشد تا بتوانید با آن به راحتی شنا کنید.


برای خواندن مقالات دیگر ما وبلاگ فروشگاهی ما را مشاهده کنید و برای خرید مایو ، خرید لباس زیر و ... فروشگاه لباس زیر Nc  را مشاهده کنید.

 

ارسال نظرات