روش ارسال

ارسال سریع 48 ساعته

ارسال با پست پیشتــاز


هزینه ارسال 12000 تومان


پست پیشتاز یکی از سریع ترین روش های ارسال پستی در کشور است که فروشگاه لباس زیر انسی با توجه به قراردادهای خود با شرکت پست، از این روش جهت ارسال سریع سفارشات استفاده می کند. پست پیشتاز معمولا بین 1 تا 4 روز کاری به طول می انجامد. (در اکثر اوقات برای مراکز استان و شهرهای بزرگ معمولا 2 روزه تحویل می شود). هزینه ارسال با پست پیشتاز 12000 تومان بوده که بر عهده مشتری می باشد.


ارسال معمولی

ارسال با پست عــــادی


هزینه ارسال 9000 تومان


پست عادی (یا سفارشی) یکی دیگر از انواع روش های ارسال پستی است که نسبت به روش پیشتاز هزینه کمتری را شامل می شود (9000 تومان). شما می توانید با انتخاب این گزینه، سفارش خود را ظر ف مدت ۳ تا ۷ روز کاری تحویل بگیرید. البته با توجه به نوع محصولات فروشگاه لباس زیر انسی ، این روش از محبوبیت بیشتری در بین مشتریان برخوردار است.


ارسال با پیک درون شهری


ارسال با پیک


هزینه ارسال 15000  تومان


این روش ویژه شهر تهران بوده و محصولات در کمتر از چند ساعت درب منزل تحویل شما خواهد شد. هزینه این روش به طور ثابت برای تمام مناطق تهران 15000 تومان در نظر گرفته شده است و برای ارسال آن بعد از ثبت سفارش با شما هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد.

دقت داشته باشید که برای نمایش گزینه ارسال با پیک در صفحه جزئیات پرداخت، می بایست حتما کد پستی ده رقمی خود را با ارقام انگلیسی و بدون خط فاصله در قسمت کد بنویسید.


ارسال با تیپاکس

هزینه ارسال به عهده مشتری هنگام تحویل جنس

در این روش در کمترین زمان بین 1 تا 4 روز به شهرستان های مختلف بار ارسال می گردد که هزینه آن از طرف پست از شما گرفته می شود و هزینه پست با شما می باشد.توجه: چنانچه  خرید شما بیشتر از 100 هزار تومان بوده و پرداخت آنلاین داشته باشید، از تخفیف ویژه فروشگاه جهت ارسال رایگان با این روش بهره مند خواهید شد.

توجه: ارسال کالا در روزهای جمعه و تعطیل رسمی امکان پذیر نمی باشد.