روش پرداخت

روش های پرداخت در فروشگاه اینترنتی لباس زیر انسی NC


۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی لباس زیر انسی NC

تمام مشتریان و کاربران فروشگاه لباس زیر انسی NC می توانند پس از ثبت سفارش خود، از طریق درگاه بانکی تعبیه شده در سایت (درگاه آرین پال ) که با هر کارت بانک عضو شبکه شتاب نیز قابل پرداخت است، اقدام نمایند. درگاه اینترنتی روشی راحت، امن و قابل پیگیری بوده و سهولت در دسترسی به آن باعث شده است تا اکثر کاربران این روش را ترجیح دهند.


– چگونگی پرداخت اینترنتی


کاربران محترم سایت فروشگاه لباس زیر انسی NC می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.


الف- شماره ۱۶ رقمی کارت


این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.


ب- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم


برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.


رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.


ج- کد CVV2


این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.


د- تاریخ انقضا


تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.2- پرداخت در محل - تیپاکس  ( پرداخت وجه به مأمور پست )

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش و نیز امنیت بالاتر روش های آنلاین، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،فروشگاه لباس زیر انسی NC این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورت تمایل، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به مأمور پست پرداخت نمایند.

در این روش، مشتریان گرامی در مرحله آخر ثبت سفارش، می بایست گزینه “پرداخت در محل” را انتخاب کرده و سفارش را ثبت نمایند.