انواع شورت مردانه فانتزی | لباس زیر تحریک کننده مردانه

4194

امروز راجع به انواع شورت مردانه فانتزی و لباس های زیر تحریک کننده مردانه صحبت می کنیم. ماهیت اصلی شورت و انواع لبا زیر محافظت از اندام حساس هستند، اما در مدل های فانتزی چه مردانه باشند و چه زنانه هدف ایجاد جلب توجه به لباس مورد نظر است، به همین خاطر لباس های فانتزی خصوصا لباس زیر فانتزی نباید مدت زیادی بر تن شما باشند چرا که می توانند کمی آسیب رسان باشند. در ادامه بیشتر صحبت می کنیم، با انسی همراه باشید.

معرفی انواع شورت مردانه فانتزی 

گستردگی مدل های شورت فانتزی مردانه بازه وسیعی دارد، اما از نظر تقسیم بندی اصلی ما سه مدل پایه داریم: شورت لامبادا، شورت پاچه دار، شورت هایی به شکل V یا همان شورت هفتی. البته شورت V از نظر ظاهر بسیار شبیه به لامبادا می باشد، تفاوت این دو قسمت پشت شورت است. در مدل لامبادا ناحیه پشت یا back شورت پوشش بسیار کمی دارد اما در مدل V ناحیه پشت پوشش خوبی دارد. در ادامه نمونه هایی را مرور می کنیم.

شورت مردانه توری

انواع شورت مردانه فانتزی

شورت های توری مردانه برای احساس راحتی بیشتر و تهویه کامل هوا در نقاط تناسلی مردان که فوق العاده به حرارت حساس هستند طراحی شده اند، شورت توری مردانه می تواند پاچه دار، لامبادا و یا V شکل باشد. کسانی که عرق سوزی دارند و یا با پوشیدن شورت های معمولی احساس خفگی در ناحیه تناسلی خود را دارند از شورت های توری استفاده می کنند.

شورت مردانه جلو توری

شورت مردانه جلو توری

طراحی شورت جلو توری مردانه به گونه ای است که: ناحیه جلویی شورت یا یکدست توری است و یا فقط در قسمتی تور کار شده که شورت آلت تناسلی را نگه می دارد ( همانند تصویر بالا ). شورت های مردانه جلو توری بیشتر در نوع لامبادا تولید می شوند، این شورت در دسته فانتزی و تحریک کننده قرار می گیرد.

انواع لامبادا مردانه

شورت مردانه فانتزی لامبادا

شورت مردانه فانتزی لامبادا

همانطور که در بالا نیز گفتیم، شورت های لامبادا باریک هستند و حداقل پوشش در میان تمام شورت ها را دارند، بیشتر مدل های شورت مردانه فانتزی در نوع لامبادا تولید می شوند، می توانند توری باشند، تحریک کننده باشند و یا در قسمت جلو آپشن هایی مثل: زیپ و یا نگه دارنده های آلت تناسلی به شکل عروسک، داشته باشند. با دقت به نمونه های امروز می توانید انواع شورت های فانتزی مردانه به سادگی تشخیص دهید و لباس مد نظر خود تهیه کنید.

چگونه و از کجا شورت مردانه فانتزی را خریداری کنیم؟

می توانید در فروشگاه های مخصوص لباس زیر به راحتی انواع شورت های فانتزی مردانه را تهیه کنید، هم چنین می توانید این شورت ها را به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز خریداری کنید، برخی از مردان تمایل ندارند به صورت حضوری برای خرید این لباس اقدام کنند. اگر قصد خرید اینترنتی شورت مردانه فانتزی را دارید ما در ادامه چند محصول پیشنهادی را آماده کرده ایم.

شورت مردانه اسلیپ جیب دار

خرید شورت مردانه فانتزی جیب دار

شورت فانتزی مردانه پاپیونی پادار

خرید شورت فانتزی پاپیونی و پادار

شورت فانتزی سه بند مردانه

برای مشاهده مشخصات، قیمت و یا خرید این شورت مردانه فانتزی بند دار کلیک کنید.

برای ورود به صفحه فروشگاه و دیدن محصولات روی متن های رنگی مشخص شده کلیک کنید، اگر می خواهید باز هم مقالاتی مرتبط با لباس مردانه و لباس زیر مردانه را مطالعه کنید، می توانید با کلیک بر لینک های زیر هم چنان میهمان انسی باشید و بر اطلاعات خودتان بیافزایید، سپاس از همراهی شما.

راهنمای انتخاب لباس زیر برای آقایان

انواع شورت مردانه تحریک کننده

 

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید