انواع کاستوم زنانه

687

امروزه در کنار تولید پوشاک برای زنان انواع لباس های فانتزی ، محلی و مناسبتی نیز رشد روزافزونی پیدا کرده است. یکی از مهم ترین لباس های فانتزی که در کشور ما اغلب به عنوان لباس خواب مورد استفاده قرار می گیرد انواع کاستوم زنانه یا لباس خواب فانتزی می باشد. ویژگی های منحصر به فرد انواع کاستوم موجود در بازار موجب شده است تا این محصول روز به روز از طرفداران بیشتری برخوردار شود. انواع کاستوم به شکل کاستوم پرستاری ، کاستوم معلمی ، کاستوم پلیسی ، کاستوم خرگوشی ، کاستوم با طرح حیوانات مختلف و یا اشخاص مطرح و چهره های سینمایی و انیمیشنی و حتی انواع گل و گیاه تولید می شود. این نوع لباس فانتزی غالبا از منسوجات مختلفی از قبیل کتان، الیاف پلی آمید، پلی استر و سایر پارچه ها تولید می شود.

ظرافت های دوخت انواع کاستوم

باید قبول کنیم که دوخت انواع کاستوم که در زمره لباس های فانتزی قرار می گیرند نیازمند تبحر و خلاقیت فراوانی می باشد. در بسیاری موارد طراحان مدلینگ ترجیح می دهند تا طرح های جدید را به صورت سالیانه ارائه نمایند. انواع کاستوم نیز در زمره لباس های مدلینگ در سطح جهان قرار می گیرد. هر چند تمرکز این مطلب بیشتر بر روی سایر ویژگیهای انواع کاستوم می باشد ولی دوخت و تولید انواع کاستوم مستلزم آشنایی با فنون طراحی مدلینگ و نیز استفاده از بازخوردهای مشتریان مختلف است. نمونه های موجود در بازار همواره در حال بازآفرینی و نوآوری می باشند و به همین دلیل لازم است تا تولیدکنندگان انواع کاستوم سطح دانش خود را در این زمینه ارتقا دهند تا بتوانند محصولات پر کششی را با پارچه هایی مناسب و سبک در بازار عرضه نمایند که بتواند در جلب رضایت مشتریان و تداوم تولید آنان نیز موثر واقع شود. هر چند به طور کلی واژه کاستوم با سفارش مشتری پیوند خورده است و در اصل ریشه هر دو کلمه یکی است . یعنی تولیدکنندگان می توانند به صورت عمده و یا در مواردی به صورت ویژه بعضی سفارشات را که از مشتریان بیشتری برخوردار هستند تولید نموده و در بازار فروش عرضه نمایند. تولید کنندگان همواره با در نظر گرفتن سطح سفارشات خودشان باید استانداردهای کیفی را نیز در تولید این محصولات به منظور ایجاد برند یا محصول برتر رعایت نمایند.در فروشگاه NCLEBAS می توانید مدل های کاستوم از برند های King , Mng , Yandi , Rexona و …. را فراهم نمایید.

دلایل استفاده از کاستوم

در کشور ما انواع کاستوم بیشتر به لباس خواب یا راحتی گفته می شود که به دو نوع زنانه و مردانه تقسیم شده و دارای طرح های مختلفی می باشند. انواع کاستوم بر اساس این تعریف می تواند صرفا لباس های سبک و متنوعی را در بر بگیرد که موقع خواب فرد مورد استفاده قرار می دهد. استفاده از کاستوم های مختلف روابط زناشویی زیبا و جذاب تری را برای شما بوجود می آورد.

• تنوع در طرح
• رنگ بندی مناسب
• کیفیت عالی
• قیمت مناسب
• تن خور عالی
• سبکی و سهولت استفاده

انواع کاستوم زنانه

نحوه خرید انواع کاستوم

انواع کاستوم را می توانید هم به صورت حضوری در فروشگاه های  معتبر و هم با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی خریداری نمایید. در زمان خرید حتما از اصل بودن انواع کاستوم مطمئن شوید.  هر چند در بازار قیمت های مختلفی با توجه به ویژگیهای مختلفی از قبیل جنس یا نوع دوخت و به طور کلی کیفیت آن در نظر گرفته می شود ولی در فروشگاه NCLEBAS با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب می توانید این محصول را دریافت نمایید و از اصالت محصول اطمینان پیدا کنید.

برای مشاهده تمامی محصولات و یا به منظور خرید تک و عمده به شماره ۰۹۳۸۲۴۹۸۰۹۹ پیامک دهید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید