بستن سینه بند هنگام خواب ضرر دارد؟

1171

ضرر های بستن سینه بند هنگام خواب، خوابیدن با سوتین عوارضی دارد؟ و… این ها سوالاتی هستند که دائما در اینترنت سرچ می شوند. مقالات زیادی در این موضوع وجود دارد، هر کدام یک نظر دارند، بعضی می گویند عوارضی ندارد و بعضی هم از احتمال بروز سرطان سینه خبر می دهند. اما حقیقت این است که بستن سوتین هنگام خواب مشکلی ایجاد نمی کند بلکه نوع و جنس سوتین است که مشکل آفرین می شود.

آیا بستن سینه بند هنگام خواب ضرر دارد؟

در مقاله های قبلی هم در این مورد بحث هایی را داشتیم، بستن سینه بندهای نامرغوب که از الیاف مصنوعی تولید می شوند و تنگ بودن بیش از حد سوتین می تواند باعث بروز عوارض گوناگون شود. اما محققان به این نتیجه رسیدند که بستن سوتین هنگام خواب نمی تواند باعث بروز مشکلاتی هم چون سرطان سینه شود.

عوارض بستن سوتین هنگام خواب

بستن سینه بند های تنگ و سوتین های فنردار هنگام خواب می تواند به مرور زمان باعث بروز مشکلات جدی شود اما بارعایت اصول و انتخاب و پوشیدن سوتین های استاندارد و مناسب با فرم بدن و اندام سینه هیچ مشکلی پیش نمی آید، در واقع این یک بحث شخصی است. خانم هایی که سینه های بزرگی دارند با بستن سوتین هنگام خواب احساس ناراحتی می کنند و از آن سو هم خیلی از خانم ها عادت دارند با سوتین به رخت خواب بروند.

 

برخی خانم ها می گویند سینه های شان هنگام خواب اذیت شان می کند و مجبورند سوتین ببندند، این خانم ها حواس شان باشد که آیا در طول زمان علائمی مثل: ورم یا تجمع مایعات در آنها مشاهده می‌شود یا خیر. برخی هم برای حالت دادن اندام سینه خود حاضر اند مزاحمت سینه بند در هنگام خواب را تحمل کنند تا به فرم و سایز دلخواه شان برسند که در آن مورد هم همان طور که در بالا گفتیم، اگر اصول رعایت شوند و سینه بندها تنگ و نامرغوب نباشند مشکلی برای سلامتی ایجاد نمی کنند.

بستن سینه بند هنگام خواب

در هر صورت اگر قصد داشتید با سوتین به تخت خواب تان بروید، از سوتین های فنردار دوری کنید و یک سوتین با کاسه‌ی نرم به تن کنید. چنانچه سوتین فنر دار شما هنگامی که خواب هستید جابجا شود، می‌تواند موجب بوجود آمدن کیست و درد شود. البته می توانید زیر پوش های زنانه را هم جایگزین سینه بند کنید، این یک امر شخصی است و انتخاب با خود شماست.

عوارض بستن سینه بند هنگام خوابیدن

مطالب پیشنهادی از وبلاگ:

لباس خواب زنانه جذاب

کارهایی که زنان بعد از نزدیکی و رابطه جنسی باید انجام دهند

 

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید