تاس جنسی زناشویی چیه ؟

6523

تاس جنسی زناشویی یک بازی تاس است که با هدف بالا بردن جو جنسی و برای ترویج بازی برای شروع روابط زناشویی مورد استفاده قرار می گیرد. این تاس ها به جای اعداد ، هر صورت آن حاوی نام مکان و یا یک قسمت بدن است ؛ در واقع یک نسخه تجاری موجود در بازار ، از دو تاس تشکیل شده است ، یکی با قسمت های بدن و دیگری با فعالیت؛ تاس ها نقاشی های وابسته به عشق شهوانی در موقعیت های مختلف هستند تا زوج ها برای هیجان بیشتر، در مناطق مختلف خانه اعمال جنسی را انجام دهند.

تاس جنسی زناشویی
تاس جنسی زناشویی

در حقیقیت رول تاس ها تعیین می کند که شما در کدام موقعیت مکانی از منزلتان و کدام یک از قسمتهای بدن را باید بکار ببرید . تاس های جنسی برای “شکستن یخ و پیشبرد هرچه بهتر روابط زناشویی استفاده می شود.

دانشگاه دیلی كانسان برای افرادی كه در روابط زناشویی فعال نیستند (در واقع نمی توانند “موقعیت جدید و مبتكرانه” را امتحان كنند) به عنوان ابزاری مهم برای “ایجاد تنوع در اتاق خواب شخصی و روابط زناشویی دانست. طبق گفته مجله SPIN ، این بازی به ویژه در بین جوانان آمریکایی رواج بسیاری دارد.

خرید و قیمت تاس فانتزی زناشویی

این تاس های زناشویی مختص بزرگسالان بوده ، همچنین می تواند هدیه جدید و مناسبی برای برای زوج ها و عاشقان ، اسباب بازی های هیجان انگیز باشد.
تاس ها تا ۶۰ عمل مختلف پیشگویی را برای شما ایجاد می کنند
برای شروع دو تاس زناشویی ۶ طرفه را بچرخانید تا تصمیم بگیرید که کدام دو موقعیت را برای اولین بار انتخاب کنید همین روال را ادامه دهید تا بازی های زوج ها سرگرم کننده باقی بمانند!
برای خرید و استعلام قیمت با شماره ۰۹۳۸۲۹۸۰۹۹ تماس بگیرید.

برای مشاهده و خرید لباس خواب فانتزی از بزرگترین سایت ایران کلیک کنید

سوالات متداول

آیا این محصول در فروشگاه موجود می باشد؟

بله، در حال حاضر این محصول موجود می باشد و. امکان خرید از آن وجود دارد

آیا به شهرستان ارسال دارید؟

بله، امکان ارسال محصول به تمام شهرستان ها و استان های کشور امکان پذیر می باشد

بسته بندی محصول به چه صورت می باشد؟

بسته بندی این محصول به صورت محرمانه می باشد

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید