راهنمای ست کردن لباس زیر و لباس خواب زنانه

1661

امروز یک راهنمای ست کردن لباس زیر و هم چنین لباس خواب را اماده کرده ایم. در فروشگاه ها انواع مدل های لباس خواب و لباس زیر با تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ وجود دارند، اما این نکته را به خاطر بسپارید که: هر لباسی به ما نمی آید! هر کسی با توجه به فیزیک بدنی خود و هم چنین رنگ پوست اش باید لباس متناسب با خود را پیدا کند، بعد از این مرحله نوبت ست کردن لباس های مان می رسد.

ست لباس خواب و لباس زیر، راهنمای ست کردن لباس زیر

راهنمای ست کردن لباس زیر و لباس خواب

کمد لباس را باز می کنیم و نگاهی به لباس ها می کنیم، کدام را با کدام بپوشیم؟ کدام مدل؟ کدام رنگ؟ هنگام خواب، هنگامی که در خانه هستیم، و هم چنین هنگامی که به باشگاه ورزشی می رویم. کدام نیم تنه با کدام لگ؟ کدام نیم تنه با کدام شلوارک؟ و… در ادامه نکاتی را می گوییم که با در نظر گرفتن آنها همیشه بهترین را برای خودتان انتخاب کنید، در ادامه با انسی همراه باشید.

نکته اول این است که: شما باید قبل از هر چیز رنگ ها را بشناسید و با چرخه رنگی آشنا باشید، شما باید بدانید هر رنگی چه از طیف رنگ های گرم، چه رنگ های سرد و چه خنثی، بیانگر چه مفهومی هستند، شما با لباسی که به تن می کنید خیلی چیزها را بدون گفتن به اطراف تان منتقل می کنید. رنگ های گرم مثل: قرمز، نارنجی و زرد بیانگر شادی و سرزندگی هستند، و رنگ های سرد مثل: آبی و بنفش هم حس اعتماد و نزدیکی را بیشتر می کنند.

چرخه رنگی: رنگ های هم خانواده آبی سرد و رنگ های هم خانواده قرمز و زرد گرم هستند.

اگر مبتدی هستید می توانید رنگ های مکمل را با هم ست کنید، رنگ های مکمل رنگ هایی هستند که در چرخه رنگی رو به روی هم قرار می گیرند، اگر به تصویر بالا نگاه کنید می بینید که رنگ سبز در مقابل رنگ قرمز قرار دارد، سبز و قرمز مکمل هم می باشند و مانند درخت سیب قرمز و برگ های سبز اش، حس زندگی را منتقل می کنند.

نمونه ای دیگر از رنگ های مکمل: رنگ زرد در چرخه رنگی در مقابل رنگ بنفش مکمل هم هستند.

بعد از رنگ های مکمل نوبت به رنگ های هم خانواده می رسد، اگر طرفدار رنگ های مکمل نیستید و سلیقه شما آنها را نمی پسندد، می توانید از رنگ های هم خانواده استفاده کنید.

رنگ های هم خانواده: شما می توانید از رنگ های هم خانواده در ست کردن لباس های تان استفاده کنید.

شما هم چنین می توانید برای بی طرف نشان دادن خودتان از رنگ های خنثی استفاده کنید، رنگ های مشکی، خاکستری و سفید، خنثی هستند، هم چنین دیگر مزیت رنگ های خنثی این است که به راحتی با هر رنگی ست می شوند، شما می توانید یک نیم تنه سفید را با لگ مشکی یا هر رنگ دیگری بپوشید، هم چنین می توانید یک سوتین مشکی را با هر رنگ شلوارکی ست کنید. در آخر نیز اصول شیک پوشی را به شما می گوییم.

راهنمای ست کردن لباس زیر

برای شیک پوشی، همیشه لباس هایی بخرید که از پارچه های کلاسیک دوخته شده باشند، طرح های این لباس ها بیشتر در بازه رنگ های خنثی و ته رنگ ها قرار دارند و هیچ گاه دمده نمی شوند، بلکه همیشه باب و مد هستند.

لباس خواب شیک تحریک کننده

برای شیک پوشی لازم نیست متحمل هزینه های زیاد شوید بلکه باید همیشه حواستان به اصول پایه باشد مثل: رنگ ها، طرح ها و دوخت با کیفیت، دانستن این سه مورد به شما کمک می کند بهترین ها را خریداری کنید.

شما می توانید برای تهیه انواع لباس زیر و لباس خواب در طرح های گوناگون از فروشگاه انسی بازدید کنید.

مطالب دیگر از وبلاگ انسی:

راهنمای انتخاب لباس زیر زنانه مناسب

تو خونه چی بپوشیم؟

 

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید