سوتین مناسب برای لباس مجلسی | چگونه انتخاب کنیم؟

3221

چگونه سوتین مناسب برای لباس مجلسی و میهمانی را انتخاب کنیم؟ برای خیلی از لباس های مجلسی می توانید از سوتین های معمولی استفاده کنید اما، برای خیلی از لباس ها خصوصا دکلته و لباس هایی که پشت باز هستند انتخاب سوتین کار سختی به شمار می رود. بند های نگهدارنده سوتین به هیچ وجه نباید دیده شوند، از آن سو بدون بستن سوتین هم، لباس استایل خود را ندارد و به زبان عامیانه: بد می ایستد. در این موقعیت ما دو انتخاب داریم:

= سپردن لباس به دست خیاط برای دوختن کاپ

= استفاده از سوتین های مخصوص لباس های مجلسی

می توانید لباس خود را به یک خیاط بدهید تا داخل لباس تان کاپ بدوزد و از آن سو هم می توانید از سوتین های خاص برای لباس های خاص استفاده کنید. امروز درباره گزینه دوم صحبت می کنیم. برخی هستند که دل شان نمی خواهد لباس مجلسی و دوست داشتنی شان را به دست خیاط بسپارند و تغییراتی روی آن اعمال کنند، بنابراین باید از سوتین مناسب برای لباس مجلسی استفاده کنند. ۳ نوع سوتین وجود دارد که می توانید درباره آنها فکر کنید.

۱: سوتین دکلته

۲: سوتین چسبی

سوتین چسبی برای لباس مجلسی

این مدل، یک سوتین چسبی می باشد که از بهترین گزینه ها برای لباس مجلسی می باشند.

۳: سوتین ژله ای نامرئی

سوتین ژله ای نامرئی برای لباس مجلسی

این مدل نیز یک سوتین ژله ای (سیلیکونی) نامرئی می باشد. این سوتین نیز چسبی است.

سوتین مناسب برای لباس مجلسی کدام یک هستند؟

برای مثال: لباس دکلته یک نوع لباس مجلسی باز می باشد که قسمت بالای سینه آن و در بعضی مدل ها پشت لباس نیز باز است. Decollete یک لباس فرانسوی است و این کلمه ( دِکُلته ) به معنی قسمت بالای تنه خانم ها است. برای لباس دکلته می توانید از سوتین دکلته استفاده کنید. اما اگر لباس شما در قسمت بالایی و یا پشت باز است باید از سوتین های چسبی و یا سوتین هایی با بند نامرئی استفاده کنید. این که لباس دکلته را برای مثال انتخاب کردیم به این خاطر است که:

برای بحث امروز این لباس بهترین مثالی است که می توانیم بوسیله آن شما را راهنمایی کنیم در حقیقت لباس های مجلسی از هر نوعی که باشند شباهت های فراوانی با لباس دکلته دارند. در آخر نیز، اگر سوتین های چسبی شما را اذیت می کنند و یا خوب روی اندام سینه شما قرار نمی گیرند می توانید از سوتین های دکلته با بندهای نامرئی استفاده کنید، این بندها زیاد به چشم نمی آیند و می توانند بهترین گزینه برای شما باشند.

نمونه ای از یک لباس دکلته، این لباس می تواند همانند تصویر بالا، در قسمت های سینه و شانه کاملا باز باشد و هم چنین می تواند دارای بندهایی در قسمت شانه ها و یا دور گردن باشد. شما می توانید این لباس را به عنوان مثال خوبی برای خرید سوتین مناسب برای لباس مجلسی تان در نظر بگیرید. سپاس از همراهی شما با تیم انسی.

چگونه می توانیم این سوتین ها را تهیه کنیم؟

شما می توانید انواع سوتین های چسبی و ژله ای را از فروشگاه انسی لباس تهیه کنید. برای دیدن محصولات و آگاهی از قیمت ها با مراجعه به لینک های زیر وارد صفحه فروشگاه شوید، تیم انسی بهترین ها را به شما ارائه می دهد.

خرید سوتین ژله ای

خرید سوتین چسبی

اگر می خواهید مقالات دیگری بخوانید:

اگر تمایل دارید تا مقالات دیگری مرتبط با بحث امروز را مطالعه کنید و به اطلاعات خودتان بیفزایید، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید، بلاگ انسی پر از اطلاعات مفید و جالب برای شما.

لباس کاستوم چیست؟

سوتین ژله ای و کاربردهای آن

شورت پروتز دار چیست؟ معرفی پروتز باسن

 

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید