فواید پوشیدن شورت برای زنان و مردان

21207

فواید پوشیدن شورت چیست؟ در واقع برای رسیدن به جواب های اصلی در این باره باید عوارض نپوشیدن شورت را در نظر بگیریم. شورت یک زیر مجموعه از دسته های لباس زیر است و علاوه بر محافظت نواحی حساس تحتانی بدن، وظیفه جذب رطوبت بدن و خشک نگاه داشتن آن را دارد، اما اگر بخواهیم به طور کلی درباره کاربردهای این زیر پوش صحبت کنیم باید عوارض عدم استفاده از شورت را مد نظر قرار دهیم.

وظیفه اصلی و فواید پوشیدن شورت چیست؟

اگر یک فلاش بک به زمان گذشته بزنیم، می بینیم انسان ها از گذشته های دور نواحی حساس بدن را می پوشاندند و همه انسان ها تن پوشی همانند شورت برای خود می ساختند حتی انسان های اولیه! وظیفه شورت در درجه اول محافظت از نواحی حساس تناسلی است و در درجه دوم جذب رطوبت و ترشحات نواحی تناسلی و خشک نگاه داشتن این نقاط بدن است. پوشیدن شرط الزام نیست اما استفاده از آن مزایای زیادی خصوصا برای خانم ها دارد.

مطلب پیشنهادی : همه چیز درباره کاستوم خرگوشی زنانه و راز جذابیت زنان

عوارض نپوشیدن شورت چیست؟

بگذارید این طور شروع کنیم: شما لباس های زیر خود را زود به زود تعویض می کنید، یا حداقل یک روز در میان شورت خود را تعویض می کنید. این یعنی سطوحی که میزبان خوب و مغذی برای رشد باکتری ها هستند را زود به زود عوض می کنید و سطوح تمیز جایگزین می شود، حالا فکر کنید شما اصلا از شورت استفاده نمی کنید و مثلا هر روز شلوار جین تان را می پوشید و به بیرون از خانه می روید.

وظیفه اصلی و فواید پوشیدن شورت مردانه

شما هر چند وقت یکبار شلوار جین خود را می شوئید؟ درست است که شلوارتان را عوض می کنید اما هر کدام را چند وقت به چند وقت شست و شو می دهید؟ هر بار لباس به تن می کنیم رطوبت بدن روی آن می نشیند و این عمل تکرار می شود و جایگاه فوق العاده مناسبی برای باکتری های عزیز فراهم می شود. البته این مورد برای مردان خطری کمتری نسبت یه خانم ها دارد اما بازهم هر چقدر کم اما مضرات خودش را هم دارد.

فواید پوشیدن شورت زنانه

خیلی از خانم ها زیاد از شورت استفاده نمی کنند و مثلا هنگام رجوع به توالت، با دستمال خود را خشک می کنند. این عمل و استفاده از دستمال توالت که عمدتا از خمیر کاغذ تولید می شوند موجب خارش و حساسیت های تناسلی می شود، خیلی ها می گویند از دستمال نخی و پنبه ای استفاده می کنند زیرا که احساس خیسی بعد از توالت و شستن نواحی تناسلی خوششان نمی آید اما تکرار مداوم این کار هم می تواند موجب خشکی و خارش پوست در این نواحی شود.

مطلب پیشنهادی: همه چیز درباره شورت لامبادا زنانه

چه نوع شورتی به تن کنیم؟

در آقایان: شورت از کیسه بیضه محافظت می کند، این ناحیه را خشک نگاه می دارد و نیاز است تا شورتی تهیه کنید که از جنس نخ یا پنبه باشد تا هم وظیفه خود را به خوبی اجرا کند و هم اینکه با منافذی که این پارچه ها دارند هوا هم در این نواحی جریان داشته باشد، شورت های تنگ نپوشید زیرا که به کیسه بیضه فشار می آورند و دمای این ناحیه را بالا می برند و کیسه بیضه هم به شدت به دما حساس است.

چه نوع شورتی بپوشیم؟

در خانم ها: خانم ها باید بیشتر در این مورد دقت به عمل آورند زیرا که نواحی تناسلی خانم ها حساس تر از آقایان است. بهتر است از شورت هایی با رنگ های روشن استفاده کنید تا اگر همیشه متوجه تغییر رنگ ترشحات باشید، حداقل روزی یک بار شورت خود را تعویض کنید و هم چنین از شورت های فانتزی ( که بیشتر جنس پلاستیکی و غیر طبیعی دارند ) به مدت طولانی استفاده نکنید. شرت های تنگ و چسبان نپوشید.

شورت های دخترانه

مطالب پیشنهادی دیگر در انسی لباس:

نکات پوشیدن لباس زیر مردانه

فواید پوشیدن شورت برای زنان و مردان
برای مشاهده تمامی محصولات و یا به منظور خرید تک و عمده به شماره 09382498099 عدد ۵ را پیامک دهید.

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

یک دیدگاه

  1. به نظر من که از شورت حتما استفاده کنید چون من خودم یه بار نپوشیده بودم و متاسفانه توی مهمونی بودم و شلوار رنگ روشن پوشیده بودم. ناگهان از آلتم جیش اومد، و شلوار خیس شد. و از همه مهمتر مجلس زنانه بود. و اونم چه زنان لوسی، شلوار و شورت و آلت و همه رو کشیدن پایین. و مجبور شدم توی کون تک به تکشون بکنم.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید