لباس خواب بادی

4508

لباس خواب بادی به لباس زیر یا لباس خواب زنانه ای گفته می شود که تمام بدن را به صورت یکسره می پوشاند و رنگ آن معمولاً مشکی است.میتوان بادی ها جز مدل لباس خواب تحریک کننده حساب کرد.

لباس خواب بادی زنانه طرح های مختلف و گوناگونی دارد و به صورت یقه دار، بدون یقه، آستین دار، بدون آستین، معمولی و فانتزی دیده می شود. بیشترین کاربرد لباس بادی برای زیر لباس های مجلسی است. بادی زنانه برای پوشاندن بدن بدون اینکه نمای لباس را از بین ببرد، کاربرد دارد و همچنین به خوش فرم تر شدن اندام شما کمک می کند.در صورت تمایل مطلب کاربرد بادی زنانه را بخوانید.

لباس خواب بادی کاربرد بسیار در بین بانوان دارد و در طرح‌های متفاوت و رنگ‌بندی متنوع موجود می‌باشد. بادی زنانه در حرفه های مختلف کاربرد دارد و در زمینه های متفاوتی از آن استفاده می شود. بادی بسیار نرم و لطیف است و پوست نرم و لطیف شما را به خوبی در برابر سرما و گرما حفاظت می کند. برخی از بادی ها در قسمت پشت خود دانتل دارند که بر زیبایی لباس می افزاید.

انواع بادی

انواع بادی شامل بادی های آستین دار یا بدون آستین، یقه دار یا بدون یقه، پادار یا بدون پا و فانتزی که در چند دهه اخیر ارائه شده است، می شود. بادی زنانه طرفداران بسیاری در رنگ سیاه یا مشکی دارد و رنگ بندی آن در چند رنگ محدود یا به صورت تک رنگ تولید می شود. پارچه بادی زنانه از نوع توری، گیپور و ساتن مناسب برای لباس زیر با بهترین کیفیت می باشد.

روش شستشو بادی زنانه:

پارچه این بادی از نوع پارچه لمه یا همان پارچه دیسکو براق است. این پارچه را باید با دست در دمای پایین شست. پارچه این لباس را باید با شامپو یا شوینده شسته شود تا ماندگاری آن افزایش یابد.

این پارچه را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نباید داد. این پارچه هارا اگر از قسمت براق بر روی هم تا کنید و گرما به آن‌ها بخورد به هممی‌چسبند و جدا کردنشان سخت میشود؛ بنابراین پارچه ها را از قسمت براقشان بر روی هم تا نکنید. قسمت های آن را آرام از هم جدا کنید زیرا اگر سریع بکنید و جدا کنید ممکن است پارچه پاره شود.

بادی چرمی زیپ دار

بادی چرمی بسیار خوش طرح و شیک است. بادی چرمی تصویر زیر بدن نما است و دارای طرح جیب بسیار زیبا بوده و براق است. این بادی مناسب افرادی است که می خواهند اندام آن‌ها بیشتر به چشم بیاید و بزرگ‌تر دیده شوند. این بادی شب شما را گرمتر و محرک تر می کند. زیبایی اندام شما را به نمایش می گذارد و اگر شکم و پهلو دارید، شکم و پهلو شما را جمع می کند.

لباس خواب بادی

بادی مردانه

بادی مردانه بسیار شیک و فوق العاده است.بادی های مردانه دکمه دار و زیپ دار وجود دارد که به راحتی می توانید آن را بپوشید یا در آورید. این بادی ها اندام شما را زیباتر نمایش می دهد و برجستگی هایتان را بیشتر نمایش می دهد تا تحریک برانگیز تر به چشم بیایید.

بادی مردانه

بادی توری زنانه

بادی توری زنانه از جمله بادی های بسیار زیبا و تحریک برانگیز است. این بادی توری دارای نقش گل است و روبانی در کمر آن بسته شده است تا اندام شما را زیباتر جلوه دهد. این بادی توری اندام شما را جذابتر می کند و بدن شما را خوش نما تر می کند.

بادی توری زنانه

بادی تمام گیپور آستین بلند

بادی گیپور آستین دار مناسب افرادی است که می خواهند بدن و دست هایشان در زیر لباس مجلسی دیده نشود. این بادی زیبا حساسیت ایجاد نمی کند و از جنس گیپور است. گیپور علاء در این لباس به کار رفته است و اندام شما را جذابتر می کند. بادی گیپورعلاوه بر جمع کردن شکم و پهلو شما، اندامی خوش فرم تر و تحریک آمیز تر را به شما هدیه می دهد. این بادی را در کانال تلگرم لباس زیر ما مشاهده کنید.

بادی تمام گیپور

در این مطلب تلاش شده تا شما را با انواع لباس خواب بادی آشنا کنیم ، در صورت اینکه لباس خواب بادی خاصی مد نظرتان باشد با ارتباط با پشتیبانی می توانیم آن را با کمترین قیمت برای شما فراهم نماییم.به شما پیشنهاد میکنیم انواع لباس خواب فانتزی فروشگاه را مشاهده کنید.

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید