لباس خواب تحریک امیز مردانه

18984

امروز درمورد لباس خواب تحریک امیز مردانه و لباس خواب مورد علاقه مردان صحبت می‌کنیم. آیا کانون دونفره سردی دارید؟ یا از روابط خود به حد کافی راضی نیستید؟ چگونه و با چه کارها و رفتارهایی می‌توان مردان را برای یک هم آغوشی راضی کننده آماده کرد. بله همان طور که خودتان هم حدس زدید لباس‌ها هم نقش بسیار زیادی در تحریک مردان دارند، اما چه لباسی و چگونه؟! در ادامه به شما خواهیم گفت، با انسی لباس همراه باشید.

مردها از چه رنگ لباسی خوششان می‌آید

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، توجه به اندام تان است. باید لباسی را انتخاب کنید که در تن شما شکیل و جذاب باشد. اینکه فکر کنید: (چون فلانی با یک لباس جذاب و تحریک کننده می‌شود و من هم همان را بخرم و بپوشم) به طرز وحشتناکی اشتباه است. زیرا که هر کسی زیبایی منحصر به فرد خودش را دارد و شما هم باید مطابق با فرم بدن و به زبان عامیانه: مطابق برند خودتان، لباس خواب خود را تهیه کنید، پس در آغاز نگاهی در آیینه بیاندازید و خودتان را آنالیز کنید.

در مرحله دوم باید به رنگ لباس توجه کنید. رنگ عاملی است که توجه همگان را به سوی خود جلب می‌کند، دقت کرده‌اید که وقتی در خیابان، ایستگاه‌های مترو، پیاده رو و مکان‌های شلوغ هستیم کدام افراد توجه ما را جلب می‌کنند؟ کمی فکر کنید. اگر کسی لباس یا کت قرمز پوشیده باشد همواره در کانون توجه است و چشم شما او را پر رنگ تر از سایرین می‌بیند، این به خاطر ماهیت رنگ قرمز و در کل خانواده رنگ‌های گرم و (جیغ) است.

چه پوست روشنی دارید و چه تیره، رنگ قرمز همیشه شما را داغ و جذاب نشان می‌دهد، البته می‌توانید از رنگ زرشکی و در بعضی موارد مشکی هم استفاده کنید. در مرحله بعدی به مدل لباس خواب تحریک امیز مردانه می‌رسیم. انواع مدل‌ها در فروشگاه‌ها موجود‌اند و شما اول باید بدانید مردها از چه لباسی خوششان می‌آید و بعد هم به سراغ پیدا کردن مدل مورد نظرتان بروید. لباس‌های ساتن و براق و هم چنین لباس‌هایی در دوخت شان تور به کار رفته گزینه‌های مناسبی هستند.

بهترین لباس خواب برای شوهر

بهترین لباس خواب برای شوهر

مردان بلافاصله کار خود را شروع نمی‌کنند مگر اینکه خودشان تحریک شده باشند و در این کار پیش قدم شوند، اما اگر زندگی جنسی شما سرد شده و یا اینکه شما خواستار افزایش نوبت‌های هم آغوشی تان هستید باید دست به کار شده و پیش قدم شوید تا به شوهرتان این موضوع را بفهمانید که شما در این امر، توقع بیشتری دارید. اول از همه این را بگوییم که بوی خوش زن، عاملی طبیعی و فوق العاده تضمینی است.

اما بوی خوش زن، نه کسی که ۳ روز است دوش نگرفته! دو عامل را در نظر بگیرید: مردان عاشق بوی همسرشان هستند، آنها از بوی پوست و نفس کشیدن شما که همسرش هستید لذت می‌برند. اگر قبل از هم آغوشی قصد حمام دارید، از صابون‌های معطر استفاده نکنید زیرا که بوی مصنوعی عملا فوایدی ندارد. از یک صابون معمولی استفاده کنید، از خوشبو کننده‌های بدن استفاده نکنید و اجازه دهید پوست شما بوی طبیعی اش را به مشام همسرتان برساند.

لباس خواب تحریک امیز مردانه

در مرحله بعد لباسی بپوشید که اندام حساس تان را بپوشاند، نه از آن دست لباس‌هایی که فقط توجه را به اندام‌های جنسی جلب می‌کنند. بگذارید شوهرتان با لمس شما و لباس تان تحریک شود و هم آغوشی تان را آغاز کنید. مردها لباس تان را لمس می‌کنند و اندام بیرون زده شما نیست که موجب تحریک شان می‌شود، بلکه زیبایی لباس شما و رنگ لباس زير تحريك كننده است که باعث می‌شود مردها برای آنچه که پشت این لباس زیبا و وجود دارد نفس‌های تند بکشند.

انسی چند پیشنهاد برای شما دارد:

تیم انسی با سابقه چندین ساله در زمینه طراحی و فروش انواع لباس خواب تحریک امیز مردانه و لباس زیر زنانه امروز چند پیشنهاد عالی برای شما دارد، حال که با چند مولفه در زمینه بحث امروز صحبت کردیم، مدل‌هایی را هم بر اساس تجریبات و مطالعات تیم آماده کرده‌ایم، شما می‌توانید از مدل‌های پیشنهادی ما الگو بگیرید، هم چنین اگر قصد خرید و تهیه این لباس‌ها را دارید، می توانید با کلیک بر روی کلمات رنگی وارد فروشگاه انسی شوید.

۱ لباس خواب فانتزی یک طرفه

مردها از چه رنگ لباسی خوششان می آید

برای دیدن مشخصات این محصول کلیک کنید

۲ لباس خواب بلند بغل باز

بهترین لباس خواب برای شوهر

برای دیدن مشخصات و قیمت این لباس خواب بلند بغل باز کلیک کنید

مطالب پیشنهادی دیگر در انسی:

لباس خواب کاستوم زنانه

نقش لباس زیر در تحریک جنسی

لباس خواب مورد علاقه مردان را از ما بخواهید و بر روی اینجا کلیک کنید و برای مشاهده تمامی محصولات و یا به منظور خرید تک و عمده به شماره ۰۹۳۸۲۴۹۸۰۹۹ عدد ۵ را پیامک دهید.

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید