لباس مناسب برای خواب

1999

برای انتخاب یک لباس مناسب برای خواب باید به مواردی مانند پارچه ، رنگ و جنس آن توجه کرد.البته یکی از مواردی که در درجه اول می بایست مد نظر قرار بگیرد دلیل پوشیدن لباس خواب می باشد. در خیلی از مواقع پوشیدن لباس خواب به منظور تحریک همسرمان می باشد که در نتیجه در انتخاب ما در لباس خواب تاثیر گذار می باشد.

پارچه مناسب لباس خواب

پارچه مناسب برای لباس خواب ، لباسی است که جنس آن از نخ معمولی باشد. هر چه درصد ترکیبات پلاستیکی و مواد شیمیایی لباس خواب ها کمتر باشد، برای سلامتی و عدم حساسیت شما مفید تر است. اگر قصد خرید چند دست لباس خواب دارید اول لباس خواب نخی را خریداری کنید، سپس لباس خواب هایی با جنس ابریشمی و ساتن را خریداری کنید.

پارچه مناسب لباس خواب

رنگ مناسب برای لباس خواب

رنگ مناسب برای لباس خواب به میزان زیادی بستگی به رنگ پوست بدن شما دارد. برخی از رنگ های لباس خواب وقتی پوشیده می شوند با ترکیب رنگ بدن شخص ، بسیار محرک و هوس برانگیز می شوند. پوشیدن این گونه لباس خواب ها برای همسرتانتان توصیه می شود. پوشیدن لباس خواب به رنگ قرمز به طور شگفت انگیزی همسرتان را تحریک می کند و او را برای انجام یک عمل لذت بخش جنسی آماده می کند.

مدل لباس خواب

یکی از مهمترین دلایلی که در خرید ما تاثیر گذار می باشد زمان پوشیدن لباس خواب می باشد.لباس خواب مناسب شب زفاف و یا لباس خواب مناسب تابستان و یا زمستان در طراحی با یکدیگر فرق می کنند.ساختار لباس های تحریک کننده و جذاب با لباس خوابهای راحتی متفاوت می باشد.لباس خواب های فانتزی باید مدت زمان زیادی بر تن ما باشد.

زیرا خواب راحتی برای ما به ارمغان نمی آورد و پس از مدتی در آن احساس راحتی نمیکنیم اما شبی به یاد ماندنی برای همسرمان رقم خواهد زد. برای فصل هایی مثل تابستان لباس خواب‌های پنبه‌ای یا ابریشمی بسیار مناسب می باشد و در آن احساس راحتی و آرامش خواهیم کرد.

لباس مناسب برای خواب
لباس مناسب برای خواب

در ادامه مطلب لینک مطالب و عکس های مربوط به آن را برایتان قرار داده ایم. با کلیک بر روی عناوین زیر عکس های مربوط به آن را مشاهده می کنید.

مدل لباس خواب زنانه باز

لباس خواب توری زنانه

زیباترین لباس خواب زنانه قسمت ۱

لباس خواب ساتن

لباس خواب زنانه تحریک کننده

 

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید