نکات خرید و انتخاب لباس خواب زنانه

759

امروز نکات خرید و انتخاب لباس خواب فانتزی زنانه مناسب برای خانم ها را به شما آموزش می دهیم. جدای از زیبایی یک لباس خواب شما می بایست به استاندارد بودن، جنس و راحتی لباس خواب هم توجه داشته باشید. زیرا که یک لباس تنگ و چسبان به علاوه اینکه مانع تنفس پوست شما می شود، خوابیدن تان را هم دچار مشکل می کند. با در نظر گرفتن این نکات در مورد لباس خواب زنانه شما می بایست هنگام خوابیدن حتما لباس خواب تان را تعویض کنید.

در طول روز بدن به طور مداوم عرق می کند و اگر لباس مان را تعویض نکنیم، عرق روی پوست می ماند و هنگامی که بدن دوباره شروع به تعریق می کند پوست ما بوی نامطبوع عرق را به خودش می گیرد و هم چنین کسانی که پوست حساس دارند، ممکن است دچار آلرژی و حساسیت بشوند.

اگر اندام نحیفی دارید و کوتاه قد هستید

از لباسی استفاده کنید که جنس آن از ساتن و یا لباس خواب ابریشمی باشد. همچنین مدلی را انتخاب کنید که در قسمت قفسه سینه باز باشد تا بتوانید در هنگام خواب به راحتی نفس بکشید.

اگر قد بلند هستید

لباسی را انتخاب کنید که: جنس آن کمی ضخیم باشد و همچنین بهتر است طرح های راه راه های افقی داشته باشد.

اگر شما چاق هستید

لباسی را انتخاب کنید که جذب عرق بالایی را داشته باشد و به علاوه دارای خطوط عمودی باشد، تا شما را لاغرتر نشان دهد. و دقت کنید که هرگز لباس تنگ نپوشید.

با لباس کم وزن و سبک بخوابید

با سبک ترین لباس ها بخوابید. در طول خواب بدن شما در حال استراحت و ریکاوری می باشد و شما می بایست کاری کنید تا این فرآیند بهتر انجام شود. و اگر لباس تنگ بپوشید هم باعث آزار خودتان می شوید و هم سیستم خواب شما به مرور دچار مشکل می شود.

لباس خواب تابستانی

برای فصول گرم لباسی از جنس پلاستیک و نایلون را نپوشید. لباسی را انتخاب کنید که جنس نخی دارند، و به یاد داشته باشید که لباس شما باید سبک و کم وزن باشد، شما می توانید لباس خواب آستین کوتاه بخرید.

نکات خرید و انتخاب لباس خواب زنانه

جنس کتان: نوع جنس این نوع جنس لباس نرم است و سهولت در شست و شوی آن معروف می باشد و هم چنین حساسیت زا نیست. خانم های لاغر و قد بلند لباس های رنگی و هم چنین لباس هایی با خطوط افقی ا انتخاب کنند. برای فصل زمستان لباس های ضخیم تر و بلند تر بپوشید. اگر تعریق بدن شما کم است، در فصول سرد ضخیم و بلند بپوشید و هم چنین می توانید هنگام خواب جوراب بپوشید.

شما عزیزان می توانید برای خرید لباس خواب زنانه و هم چنین لباس زیر زنانه از فروشگاه آنلاین انسی لباس دیدن کنید.

 

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید