کاستوم لاتکس زنانه

783

لاتکس یک نوع پلاستیک مرغوب و درجه یک می باشد که در تولید انواع لباس های فانتزی از قبیل کاستوم لاتکس زنانه و انواع کاستوم های فانتزی مردانه نیز کاربرد دارد. هر چند پیشینه انواع کاستوم را مقارن با پیدایش لباس های محلی مختلف می دانند و حتی محققان معتقد هستند که به طور کلی کاستوم ریشه در انواع لباس محلی دارد. با این همه اگر قرار باشد تاریخچه ای برای پیدایش انواع کاستوم در نظر بگیریم کاستوم لاتکس به دلیل استفاده از چرم در تولید نخستین پوشاک های زنانه می توان لاتکس را بیشتر با این تاریخچه پسوند دهیم.

کاستوم لاتکس و محبوب

اهمیت داشتن یک کاستوم لاتکس صرفا به دلیل برخورداری آن از این نوع چرم مصنوعی نیست بلکه کاستوم لاتکس مزایای بیشماری دارد که می توانید با خرید آن از این مزایا برخوردار شوید. برخی از مهم ترین مزایای استفاده از کاستوم لاتکس عبارتند از:
۱-ماندگاری و دوام عالی : استفاده از لاتکس طبیعی در تولید انواع کاستوم لاتکس به این محصول دوام و عمر مفید بیشتری در مقایسه با سایر کاستوم های موجود در بازار داده است.
۲-تناسب با استایل و فرم بدن: شما کاستوم لاتکس را می توانید با توجه به رنگ کفش و نوع آرایش که دارید یا حتی رنگ موهایتان ست کنید.
۳-تن خور بی نظیر : کاستوم لاتکس به بدن شما می چسبد و می تواند نوعی زیبایی خاص به شما ببخشد یا بهتر است بگوییم چهره دیگری از شما نمایش دهد.
۴-نمایان کننده ظرافت های اندام شما: شاید شما هنوز نمی دانید که بازوهای کشیده یا سر شانه های پهن و انحنای کمر زیبایی دارید. کاستوم لاتکس می تواند این زیباییها را بیشتر نمایان سازد.
۵-قیمت مناسب: کاستوم لاتکس بر خلاف ظاهر فریبنده آن اصلا محصول گران قیمتی به شمار نمی رود. شما می توانید این محصول را با قیمتی استثنایی از فروشگاه های مختلف از جمله فروشگاه NCLEBAS.IR خریداری نمایید.
۶-وزن کم: کاستوم لاتکس به بدن شما فشار نمی آورد و شما با پوشیدن آن احساس سنگینی نمی کنید.
۷-کشسانی عالی: این کاستوم از خاصیت کشسانی و انعطاف بسیار مناسبی برخوردار است و مطمئن باشید با پوشیدن آن به هیچ یک از اعضای بدن شما فشار زیادی وارد نمی شود.


برای مشاهده و خواندن مطالب مشابه بر روی لینک های زیر کلیک کنید
۱- کاستوم پرستاری
۲- انواع کاستوم زنانه
۳- کاستوم خرگوشی

اجزای ست کاستوم لاتکس

با خرید کاستوم لاتکس زنانه می توانید در محافل و مجالس زیباترین باشید. با این کاستوم بی نظیر و رنگ بندی های جذاب آن می توانید خواب راحتی را تجربه کنید . با کاستوم لاتکس ستاره ای باشید که از هم اکنون درخشش خود را آغاز کرده است. مواظب باشید زیبایی در کمین شماست.

ست کاستوم لاتکس زنجیر دار

نمونه کاستوم لاتکس زنجیر دار
کاستوم سوتین و شورت و شلوار
کاستوم سوتین و شورت و شلوار

برای مشاهده تمامی محصولات و یا به منظور خرید تک و عمده به شماره ۰۹۳۸۲۴۹۸۰۹۹ پیامک دهید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید