ست لباس زیر عروس جدید

9733

۲۰ مدل از زیباترین ست لباس زیر عروس جدید از کالکشن‌های مطرح را در اینجا برایتان جمع آوری نموده‌ایم. بدون شک یکی از بهترین لحظاتی که در ذهن و خاطره هر زنی ماندگار است روز عروسیش است. او باید آن روز از همه زنانی که در مجلس حضور دارند درخشش و زیبایی بیشتری داشته باشد چرا که او عروس است. با انسی لباس همراه باشید تا با زیباترین لباس زیر عروس در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

لباس زیر عروس

مطلب پیشنهادی: کالکشن تابستانه شورت و سوتین

زیباترین ست مدل شورت و سوتین عروس

ست‌های عروس به صورت برجسته بر رنگ‌های خاصی مانند سفید و سیاه تکیه دارد. البته تنوع رنگی در این وادی بسیار زیاد است، اما رنگی که در تولید ست شورت و سوتین عروس بر آن تکیه می‌شود رنگ سفید و سیاه است. در کالکشن جمع آوری شده در این مقاله نیز بیشتر تصاویر بر پایه رنگ‌های سفید و سیاه دسته بندی شده است. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا عکس لباس زیر عروس از بهترین برندها را ببینید.

نمونه‌هایی از ست‌های عروس سفید

ست لباس زیر عروس جدید

نمونه شورت و سوتین عروس به رنگ سفید. شورت این ست بسیار زیبا در قسمت کمر دو تکه است و دو بند فانتزی از جلو تا پشت شورت کشیده شده است. توری بسیار زیبا در لبه‌های شورت و کاپ سوتین به کار گرفته شده و جذابیت این ست سفید عروس را چند برابر کرده است.

زیباترین ست مدل شورت و سوتین عروس

نمونه دوم شورت و سوتین ست عروس سفید رنگ کمی نیمه فانتزی است. لبه‌های تور دوزی شده در کش سوتین و شورت به زیبایی این ست افزوده است. همچنین کاپ این سوتین اسفنجی زیباست و برای سوتین مخصوص لباس عروس نیز مناسب است.

عکس لباس زیر عروس

یک ست شورت و سوتین سفید عروس تمام عیار را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید. ظرافت توام با زیبایی در این ست تور دوزی شده به چشم می‌خورد. این ست با بندهای فانتزی و ظریف احاطه گشته است.

سوتین فانتزی عروس

نمونه بالا، یک ست نیمه فانتزی و کمی پوشیده است. شورت ست از تور بسیار پر گل و کش پهن با نوشته مشکی تشکیل گشته است. سوتین این کار نیز دارای کاپ اسفنجی سفید زیر توری است.

مطلب پیشنهادی: مقایسه برندهای مطرح ست شورت و سوتین

سوتین مخصوص لباس عروس

یک ست توری سفید با طراحی منحصر به فرد را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید. سینه بند این ست بیشتر به یک نیم تنه فانتزی با یک یقه بسیار زیبا طراحی شده است. شورت این کار دارای یک قسمت توری کوچک در جلوی لباس است. و قسمت روی کمر آن دارای کش های دو تکه می‌باشد.

لباس زیر عروس
نمونه شورت و سوتین فانتزی عروس

ست بسیار زیبا شورت و سوتین فانتزی عروس با دو گل برجسته در قسمت کاپ سینه بند، یک ست عروس بسیار باز است. این نمونه بسیار زیبا و فانتزی در قسمت شورت نیز منحصربه فرد بوده و کش دوزی با توری دوزی خاص همراه گشته است.

مدل سوتین عروس
نمونه شورت و سوتین عروس با توری بسیار زیبا

ست عروس سفید با تور دوزی بسیار زیبایی را در بالا مشاهده می‌کنید. این ست لباس زیر بسیار فانتزی دارای یک طراحی خوب برای نمایش زیبای بدن و تحریک افراد است.

مطلب پیشنهادی: سوتین زنانه و عوارض نپوشیدن این لباس زیر

نمونه ست شورت و سوتین عروس سیاه

مدل شورت عروس

گرچه ست‌های ست عروس به رنگ سفید دارای جذابیت منحصر به فردی هستند، اما نمی‌توان از زیبایی‌های ست‌های مشکی عروس غافل شد. ستی که تصویر آن را در بالا می‌بینید، دارای چند قسمت زینتی مانند تور روی ران پا نیز است.

ست سوتین عروس

ست شورت و سوتین مشکی که در بالا مشاهده می‌کنید، دارای طراحی جالبی است. همانطور که مشاهده می‌کنید، با توجه به قسمت‌هایی که روی کش‌های لباس تعبیه شده می‌توان اندازه آن را کوچک و بزرگ کرد. بنابراین برای تمام عروس خانوم‌ها مناسب است.

زیر لباس عروس
مدل بی نظیر بدن نما فانتزی

یک نمونه شورت و سوتین عروس مشکی را با بالا تنه نیم تنه‌ای مشاهده می‌کنید. این لباس زیر دارای تور دوزی‌های بسیار زیبایی نیز می‌باشد.

مطلب پیشنهادی: فروش عمده شورت زنانه در تهران

شورت عروس
مدل ست شورت و سوتین بندی فانتزی

شورت و سوتین مشکی عروس کاملا فانتزی که تمام قسمت‌های آن دارای بندهای کشی است. یک مدل بسیار منحصر به فرد است.

سوتین عروس
ست شورت و سوتین تور و بند فانتزی

یک نمونه بسیار زیبایی از گیپور و کش را در ست عروس بالا مشاهده می‌کنید. این ست دارای ۴ کش در پهلو در شورت است و در قسمت سوتین نیز فنرهایی برای حفظ شکل زیبای سینه نیز تعبیه شده است.

مطلب پیشنهادی: لباس خواب عروس

لباس زير عروس
ست مشکی با توری کار شده

ست مشکی توری بسیار زیبا. این ست با تورهای آویزان در بالای شورت و زیر سینه فرم زیبای بدن زنانه را به نمایش می‌گذارد.

شورت زیر لباس عروس
ست مشکی بسیار زیبا

یک مدل بسیار زیبا دو طرفه را در ست بالا مشاده می‌کنید. شورت این ست دارای قسمت جلویی ساده و قسمت پشتی توری زیبا است. سوتین این ست نیز بسیار فانتزی است و تنها در قسمت کاپ آن دارای تور است.

مطلب پیشنهادی: زفاف لباس زیر عروس

نمونه ست‌های شورت و سوتین فانتزی عروس

با توجه به اینکه بیشترین مانور در تولید شورت و سوتین عروس در رنگ‌های سفید سیاه است، اما نمونه‌های ست‌های بسیار زیبایی که در رنگ‌های دیگر موجود است، می‌تواند در نگاهی کوتاه برایتان بسیار جذاب باشد. در زیر نمونه ست‌های بسیار جذابی را از کالکشن‌های ست لباس زیر عروس جدید برایتان گلچین شده است با ما همراه باشید.

لباس زير لباس عروس
ست شورت و سوتین زرشکی با بندهای فانتزی مشکی

مشکی و زرشکی همیشه یک هارمونی زیبا از رنگ‌ها را به وجود می‌آورند. این بار طراح در شورت و سوتین عروس از این هارمونی بهره برداری کرده است. یک نمونه فانتزی ست عروس تور را در نمونه بالا می‌توانید مشاهده کنید.

سوتین فانتزی عروس
ست شورت و سوتین با ساتن براق سبز

ست شورت سوتین مشکی سبز نیز یک نمونه بسیار زیبای فانتزی است. در این ست عروس از تکه‌های پارچه براق در وسط لباس بهره گرفته شده است. همچنین تور دوزی در ست فوق بر جذابیت آن افزوده است. فنر در قسمت کاپ این ست را خوش حالت‌تر نگه داشته است.

عکس زیر لباس عروس
ست بی نظیر لبه دار

این ست که در بالا می‌بینید شاید به خوبی نمایانگر یک ست عروس نباشد. اما اگر شما خواهان مشاهده یک ست فانتزی خوش رنگ با طرحی نیمه باز هستید. ست فوق یک نمونه زیبا است.

عکس های شورت عروس
ست زیبا زنانه

ست کیپور دوزی شده آبی نفتی نیز یک نمونه زیبای دیگر برای نو عروسانی است که به پوشیدن لباس‌های ست زیر بسیار باز و تور علاقه ای ندارند.

مطلب پیشنهادی: فروش لباس خواب زنانه با بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور

مدل ست سوتین و شورت عروس
ست بسیار زیبا و اسفنج دار

این ست صورتی بسیار زیبا را در شکل بالا مشاهده می‌کنید. این ست خوش دوخت دارای برش‌های بسیار زیبایی نیز است. همچنین در قسمت سوتین دارای پشت توری بسیار زیبا و کاپ اسفنجی نیز می‌باشد.

سوتین مخصوص لباس عروس

این ست نیز مانند ست قبلی بسیار زیبا است. سوتین این ست از جلو باز می‌شود و برای کسانی که دنبال یک ست عروس رنگی می‌باشند، نمونه ایده‌الی می‌باشد.

مدل سوتین عروس

نکات پوشیدن لباس در زیر لباس عروس

در زیر نکات مهمی که باید در روز عروسی به آن توجه کرد را برای شما گردآوری کرده‌ایم. سوال و جواب های زیر در شبکه های اجتماعی انسی لباس گردآوری شده است:

لباس زیر لباس عروس

نکته اول: استفاده از شلوار سفید چسبان در زیر لباس عروس در فصل‌های سرد و نسبتا سرد مانند بهار برای اینکه سرما نخورید. در صورتی که بالا رفتن دامن عروس برایتان مهم می‌باشد از
ساق شلواری شیشه‌ای برنز در تابستان هم می‌توانید استفاده کنید.

شرت و سوتین عروس

نکته دوم : عدم استفاده از سوتین های رنگی در زیر لباس عروس ( رنگ هایی مثل قرمز و آبی و … )

کرست عروس

نکته سوم : استفاده از سوتین جک دار و اسفنجی برای محکم نگه داشتن و بزرگتر کردن سینه فراموش نشود.

ست لباس زیر عروس

امکان خرید تک و عمده انواع محصولات فانتزی با تضمین بهترین قیمت از فروشگاه انسی لباس وجود دارد.
آدرس سایت: NCLEBAS.IR
اگر پیشنهاد و انتقادی دارید حتما برامون نظراتتون رو در انتهای مطلب بزارید.

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید