۲۰ مدل ست لباس زیر عروس ۲۰۱۹

4033

۲۰ مدل از زیباترین ست لباس زیر عروس از کالکشن های مطرح را در اینجا برایتان جمع آوری نموده ایم. زیباترین مدل های زنانه با تنوع رنگی و مدل های بسیار زیبا و تحریک کننده را در زیر مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی: کالکشن تابستانه شورت و سوتین

رنگ های مطرح ست شورت و سوتین عروس

ست های عروس به صورت برجسته بر رنگ های خاصی مانند سفید و سیاه تکیه دارد. البته تنوع رنگی در این وادی بسیار زیاد است، اما رنگی که در تولید ست شورت و سوتین عروس بر آن تکیه می شود رنگ سفید و سیاه است. در کالکشن جمع آوری شده در این مقاله نیز بیشتر تصاویر بر پایه رنگ های سفید و سیاه دسته بندی شده است. در ادامه مقاله با ما همراه باشید و ۲۰ مدل ست لباس زیر از بهترین برند ها را ببینید.

نمونه هایی از ست های عروس سفید

*۱*

ست لباس زیر عروس

نمونه شورت و سوتین عروس به رنگ سفید. شورت این ست بسیار زیبا دز قسمت کمر دو تکه است. و دو بند فانتزی از جلو تا پشت شورت کشیده شده است.توری بسیار زیبا در لبه های شورت و کاپ سوتین به کار گرفته شده و جذابیت این ست سفید عروس را چند برابر کرده است.

*۲*

ست لباس زیر عروس سفید

نمونه دوم شورت و سوتین ست عروس سفید رنگ کمی نیمه فانتزی است. لبه های تور دوزی شده در کش سوتین و شورت به زیبایی آین ست افزوده است. همچنین کاپ این سوتین اسفنجی زیباست و برای زیر لباس خواب نیز مناسب است.

*۳*

ست لباس زیر عروس سفید 2019

یک ست شورت و سوتین سفید عروس تمام عیار را در تصویر بالا مشاهده می کنید. ظرافت توام با زیبایی در این ست نور دوزی شده به چشم می خورد. این ست با یندهای فانتزی و ظریف احاطه گشته است.

*۴*

ست لباس زیر اسپرت

نمونه بالا، یک ست نیمه فانتزی و کمی پوشیده است. شورت ست از تور بسیار پر گل و کش پهن با نوشته مشکی تشکیل گشته است. سوتین این کار نیز دارای کاپ اسفنجی سفید زیر توری است.

مطلب پیشنهادی: مقایسه برند های مطرح ست شورت و سوتین

*۵*

ست لباس زیر توری

یک ست توری سفید با طراحی منحصر به فرد را در تصویر بالا مشاهده می کنید. سینه بند این ست بیشتر به یک نیم تنه فانتزی با یک یقه بسیار زیبا طراحی شده است. شورت این کار دارای یک قسمت توری کوچک در جلوی لباس است. و قسمت روی کمر آن دارای کش های دو تکه می باشد.

*۶*

مدل سوتین عروسی
نمونه شورت و سوتین فانتزی عروس

ست بسیار زیبا فانتزی عروس با دو گل برجسته در قسمت کاپ سینه بند، یک ست عروس بسیار باز است. این نمونه بسیار زیبا و فانتزی در قسمت شورت نیز منحصربه فرد بوده و کش دوزی با توری دوزی خاص همراه گشته است.

*۷*

قیمت ست شورت و سوتین
نمونه شورت و سوتین عروس با توری بسیار زیبا

ست عروس سفید با تور دوزی بسیار زیبایی را در بالا مشاهده می کنید. این ست لباس زیر بسیار فانتزی دارای یک طراحی خوب برای نماسش زیبای بدن و تحریک افراد است.

مطلب پیشنهادی: سوتین زنانه و عوارض نپوشیدن این لباس زیر

نمونه ست شورت و سوتین عروس سیاه

*۸*

ست لباس زیر جذاب مشکی

گرچه ست های ست عروس به رنگ سفید دارای جذابیت منحصر به فردی هستند، اما نمی توان از زیبایی های ست های مشکی عروس غافل شد.ستی که تصویر آن را در بالا می بینید، دارای چند قسمت زینتی مانند تور روی ران پا نیز است.

*۹*

زفاف لباس زیر عروس

ست شورت و سوتین مشکی که در بالا مشاهده می کنید، دارای طراحی جالبی است. همانطور که مشاهده می کنید، با توجه به قسمت هایی که روی کش های لباس تعبیه شده می توان اندازه آن را کوچک و بزرگ کرد. بنابراین برای تمام عروس خانوم ها مناسب است.

*۱۰*

مدل ست شورت و سوتین عروس
مدل بی نظیر بدن نما فانتزی

یک نمونه شورت و سوتین عروس مشکی را با بالاتنه نیم تنه ای مشاهده می کنید. این لباس زیر دارای تور دوزی های بسیار زیبایی نیز می باشد.

مطلب پیشنهادی: فروش عمده شورت زنانه در تهران

*۱۱*

خرید ست عروس آنلاین
مدل ست شورت و سوتین بندی فانتزی

شورت و سوتین مشکی عروس کاملا فانتزی که تمام قسمت های آن دارای بندهای کشی است. یک مدل بسیار منحصر به فرد است.

*۱۲*

خرید اینترنتی سوتین لین
ست شورت و سوتین تور و بند فانتزی

یک نمونه بسیار زیبایی از گیپور و کش را در ست عروس بالا مشاهده می کنید. این ست دارای ۴ کش در پهلو در شورت است. و در قسمت سوتین نیز فنرهایی برای حفظ شکل زیبای سینه نیز تعبیه شده است.

مطلب پیشنهادی: لباس خواب زنانه تحریک کننده

*۱۳*

خرید شورت و سوتین ارزان
ست مشکی با توری کار شده

ست مشکی توری بسیار زیبا. این ست با تورهای آویزان در بالای شورت و زیر سینه فرم زیبای بدن زنانه را به نمایش می گذارد.

*۱۴*

شورت و سوتین ارزان در دیجی کالا
ست مشکی بسیار زیبا

یک مدل بسیار زیبا دو طرفه را در ست بالا مشاده می کنید. شورت این ست دارای قسمت جلویی ساده و قسمت پشتی توری زیبا است. سوتین این ست نیز در بسیار فانزی است و تنها در قسمت کاپ آن دارای تور است.

مطلب پیشنهادی: انواع شورت مردانه تحریک کننده

نمونه ست های عروس در رنگ های متنوع

با توجه به اینکه بیشترین مانور در تولید شورت و سوتین عروس در رنگ های سفید سیاه است، اما نمونه های ست های بسیار زیبایی که در زنگ های دیگر موجود است، می تواند در نگاهی کوتاه برایتان بسیار جداب باشد. در زیر نمونه ست های بسیار جذابی را از کالکشن های شورت و سوتین ۲۰۱۹ برایتان گلچین شده است. با ما همراه باشید.

*۱۵*

شورت و سوتین تابستانی
ست شورت و سوتین زرشکی با بندهای فانتزی مشکی

مشکی و زرشکی همیشه یک هارمونی زیبا از رنگ ها را به وجود می آورند. این بار طراح در شورت و سوتین عروس از این هارمونی بهره برداری کرده است. یک نمونه هفانتزی ست عروس تور را در نمونه بالا می توانید مشاهده کنید.

*۱۶*

خرید لباس خواب تحریک کننده
ست شورت و سوتین با ساتن براق سبز

ست شورت سوتین مشکی سبز نیز یک نمونه بسیار زیبای فانتزی است. در این ست عروس از تکه های پارچه براق در وسط لباس بهره گرفته شده اس. همچنین تور دوزی در ست فوق بر جذابیت آن افزوده ایت. فنز در قسمت کاپ سواین این ست را خوش حالت تر نگه داشت است.

*۱۷*

خرید لباس خواب ارزان
ست بی نظیر لبه دار

این ست که در بالا می بینید شاید به خوبی نمایانگر یک ست عروس نباشد . اما اگر شما خواهان مشاهده یک ست فانتزی خوش رنگ با طرحی نیمه باز هستید. ست فوق یک نمونه زیبا است.

*۱۸*

خرید انواع شورت های نخی
ست زیبا زنانه

ست کیپور دوزی شده آبی نفتی نیز یک نمونه زیبای دیگر برای نو عروسانی است که به پوشیدن لباس های ست زیر بسیار باز و تور علاقه ای ندارند.

مطلب پیشنهادی: فروش لباس خواب زنانه با بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور

*۱۹*

خرید سوتین
ست بسیار زیبا و اسفنج دار

این ست صورتی بسیار زیبا را در شکل بالا مشاهده می کنید. این ست خوش دوهت دارای برش های بسیار زیبایی نیز است. همچنین در قسمت سوتین دارای پشت توری دالبری بسیار زیبا و کاپ اسفنجی نیز می باشد.

*۲۰*

ست لباس زیر سبز تحریک کننده

این ست نیز مانند ست قبلی بسیار زیبا است. سوتین این ست از جلو باز می شود. و برای کسانی که دنبال یک ست عروس رنگی می باشند، نمونه ایده الی می باشد.

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید