آیا از تاثیر رابطه جنسی بر روی زیبایی آگاهید؟!

6665

زیبایی در تمام افراد یک نکته بسیار مهم است. کمتر کسی وجود دارد، که به زیبایی ظاهر خود بی اهمیت باشد. تحقیقات اخیر متخصصان این مطلب را به اثبات رسانده است، که روابط جنسی بر روی ظاهر و زیبایی زنان و مردان بسیار تاثیر گذار است. از این موضوع چقدر می دانید؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اثرات مثبت رابطه زناشویی
رابطه جنسی تاثیر مستقیم بر زیبایی دارد

مطلب پیشنهادی: شگردهای شوهر داری برای بانوان

رابطه جنسی و تاثیرات مثبت آن بر افراد

تاثیرات مثبت رابطه جنسی سالم بر روی زنان و مردان بی شمار است. نکته مهمی که پزشکان سالیان سال است، بر آن تاکید دارند این است، که اگر رابطه جنسی در فضای سالم و در شرایط روانی مطلوب رخ دهد، علاوه بر یک کار بسیار لذت بخش بر سلامتی بدنی افراد بسیار موثر است. زیرا طی این رابطه بین مرد و زن هورمون های زنانه و مردانه زیادی در افراد ترشح شده و بر بدن افراد تاثیرات زیادی می گذارد.

عوارض عدم نزدیکی
رابطه جنسی بر زیبایی زنان تاثیر ویژه ای دارد

ترشح هورمون های مهم

در اینجا تعدادی از هورمون هایی که بر تمام اعضای بدن تاثیر مثبت دارد، را برایتان نام می بریم. علاوه بر این تاثیر آن هورمون ها را بر اعضای بدن نیز برایتان شرح خواهیم داد با ما همراه باشید.

تغییرات بدن پس از زن شدن
اندام زنان و مردان پس از ازدواج بسیار تغییر می کند

مطلب پیشنهادی: شگردهایی که آقایان باید برای رفتار با همسران بدانند

سروتونین

سروتونین یک هورمون بی نظیر برای از بین بردن غم است. با ترشح این هورمون در بدن، افسرگی هر گز به سراغ افراد نمی آید. به همین جهت است، که پس از رابطه جنسی باعث سرخوشی در افراد می شود.

اکسی توسین

اکسی توسین هورمونی که قاتل کورتیزول است. این هورمون با از بین بردن کورتیزول هورمون استرس زا باعث ایجاد آرامش روانی در افراد می شود. همچنین با ترشح این هورمون برآمدگی شکم رفع شده و صاحب بدنی خوش فرم می شوید.

فنیل اتیل آمین

فنیل اتیل آمین هورمونی است که باعث ایجاد پوستی درخشانن برای شما می شود.

اندورفین

هورمونی که باعث از بین رفتن لک، جوش و آکنه های پوستی در افراد می شود، اندورفین است. این هورمون طی رابطه جنسی ترشح می شود.

جوش صورت پس از رابطه
روابط سالم از لحاظ روحی و روانی بر افراد تاثیر گذار است.

علاوه بر این موارد که جزو مهمترین هورمون ها هستند، هورمون های دیگری نیز که بر کنترل فشار خون و موارد دیگر نیز تاثیر گذار است نیز در بدن ترشح می شود.

مطلب پیشنهادی: لباس خواب تحریک کننده، عامل بسیار مهم در رابطه جنسی مطلوب

رابطه جنسی سالم

تمام این نکات مثبت زمانی در بدن رخ خواهد داد، که رابطه جنسی سالم را با شریک زندگی خود داشته باشید، در غیر این صورت علاوه بر اینکه هیچ کدام از این اتفاق های خوب برایتان رخ نخواهد داد، دچار افسردگی، استرس و بیماری های روحی و روانی نیز خواهید شد. هر کاری تنها در شرایط درست و مطلوب خود جواب خوبی خواهد داد.

تعداد دفعات نرمال روابط زناشویی
روابط جنسی بر روح و روان افراد تاثیرات فراوانی دارد

مطلب پیشنهادی: خرید لباس خواب فانتزی زنانه

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید