راهنمای انتخاب سینه بند برای کوچکتر نشان دادن سینه

3939

سینه بند مناسب

انتخاب سینه بند مناسب در خانم ها بسیار حائز اهمیت است. خانم های زیادی هستند که از کوچکی سایز سینه رنج می برند و روش های فراوانی از پر خطر مانند جراحی و تزریق ژل تا روش های پوشیدن لباس های مناسب را برای افزایش سایز سینه به کار می گیرند. اما در میان میان گاهی بزرگی سایز سینه نیز می تواند به نوبه خود رنج آور و مشکل ساز باشد. خانم هایی که دارای سایز سینه بزرگی هستند ممکن است در بلند مدت دچار درد های شدید ستون فقرات شوند. برای حل این مشکل راه های زیادی از پر خطر مانند جراحی های تخلیه چربی تا بی خطر مانند ورزش کردن وجود دارد. اما در این میان انتخاب سینه بند مناسب نیز می تواند به میزان بالایی به رفع این مشکل کمک کند.

در این مقاله نکاتی هرچند کوتاه اما مهم را در باره انتخاب سینه بند مناسب برای کاهش سایز سینه برایتان شرح می دهیم؛ با ما همراه باشید.

چگونه سینه را خوش فرم تر نشان دهیم
انتخاب سوتین مناسب برای سلامتی بسیار حائز اهمیت است

سایز دقیق سینه را بدانید

بر اساس پژوهش های انجام شده بیشتر زنان سایز دقیق سینه خود را نمی دانند. و در این میان آمار نگران کننده و در عین حال ناامید کننده حاکی از آن است که بیشتر بانوان حتی با علم به اینکه سینه بند مصرفی شان برایشان مناسب نیست، صرف نظر از تمامی این مسائل از سینه بند های غیر استاندارد بهره می برند. بهتر است از همین امروز به فکر سلامتی تان باشید. همین حالا یک سانتی متر بردارید و سایز دقیق سینه تان را محاسبه کنید.

مطلب پیشنهادی:  اندازه گیری دقیق سایز سینه  (قسمت اول)

خرید سوتین اسفنجی ارزان
هر شخص باید سایز دقیق سینه خود را بداند

برای اندازه گیری سایز دقیق سینه می توانید از مقاله دو قسمتی اندازه گیزی دقیق سایز سینه که برایتان در مطلب پیشنهادی قرار دادم استفاده کنید. برای انتخاب سینه یند مناسب در ابتدا این مقالات را با دقت بخوانید خودتا یا با کمک کسی سایز دقیق دور سینه و کاپ سینه تان را محاسبه کنید. سپس با اندازه محاسبه شده به کمد لباس زیر خود سر بزنید و تمام سوتین هایی که برایتان با توجه به سایز دقیقتان کوچک و یا حتی بزرگ تر است دور بریزید. یادتان باشد سلامتی جسمی که سرچشمه سلامتی روحی نیز است، بیشتر از تمامی مسائل مالی ارزش دارد.

مطلب پیشنهادی: اندازه گیری دقیق سایز سینه (قسمت دوم)

داشتن علم دقیق از کاپ سینه

در سوتین های استاندارد رعایت کاپ بندی و حفظ قانون بین سایز سینه و کاپ دارای اهمیت بسیاری است. اما متاسفانه این مطلب در تمامی برند ها و سوتین ها مورد استفاده قرار نمی گیرد. اینکه بتوانید یک سوتین با دور کمر و کاسه مناسب ببدید برای یک خانم بسیار مهم است. کاپ شما در سوتین چند است؟ اگر علم کافی از این مسئله ندارید در مطالب پیشنهادی درباره آن بیشتر بخوانید.

خرید سوتین فانتزی
سوتین های استاندارد باید کاپ بندی دقیق داشته باشند

مطلب پیشنهادی: کاپ در سوتین به چه معناست؟

یک اشتباه بسیار رایج در بین خانم ها

وقتی حرف از کوچک کردن سایز سینه می شود، تمام ذهن ها به سمت بستن سوتین با کاپ یا همان کاسه کوچکتر سوق پیدا می کند. یک ضبدر قرمز بسیار بزرگ روی این اشتباه رایج بکشید. انتخاب سوتین با کاپ کوچکتر از سینه هیچ فایده ای برای کوچک کردن سینه ندارد. شما با این کار نه تنها سایز سینه خود را کوچک تر نمی کنید بلکه با ایجاد فشاری مضاعف به قسمت پستان، باعث ایجاد درد، بد فرمی، و در گذر زمان گرفتار شدن به بیماری های پستان می شوید. دلیل این انتخاب در بانوان دارای سینه بزرگ کمی گنگ به نظر می آید اما شاید این تصور و اشتباه رایج حاصل فشرده شده برجستگی پستان به داخل قفسه سینه باشد. پس یادتان باشد و اگر جایی کسی را دیدید که مرتکب این اشتباه می شود، به او نیز یادآوری کنید، که سایز کاپ باید دقیقا مطابق با سایز پستان باشد. به گونه ای که پستان به صورت کامل و با فرم طبیعی (منظور ما فرم سینه های افتاده نیست) در داخل کاپ قرار گیرد.

راهنمای انتخاب سوتین مناسب
در انتخاب سوتین علاوه بر سایز به علامت کاپ نیز دقت کنید

مطلب پیشنهادی: راهنمای انتخاب سوتین برای افزایش سایز سینه

سوتین های مناسب ببندید

برای کاهش سایز سینه یک انتخاب مناسب برای شما پوشیدن سوتین های گنی است. از بستن سوتین های جک دار یا اسفنجی حجم دهنده جدا خودداری کنید. سوتین های گنی می تواند با جمع کردن چربی های اطراف سینه و حفظ فرم طبیعی سینه را کوچک کرده و خوش فرم نگه دارند. انواع سینه بندهای دیگر که می توانند سایز سینه را کوچک تر نشان دهند در بازار موجود است. هنگام خرید حتما سایز دقیق و کاپ خود را بدانید و آن را به فروشنده گوشزد کنید. این نکته را نیز خاطر نشان کنید که سوتین های مناسب برای کاهش حجم را به شما نشان دهند . سینه بندهایی که دارای دستک های پهن هستند می توانند یک انتخاب ایده ال برای شما باشند.

خرید سوتین سایز 70
قسمت کاسه سوتین باید غالب تن شما باشد

مطلب پیشنهادی: با بهترین مارک های سوتین در ایران آشنا شوید.

ورزش مخصوص سینه انجام دهید

همانطور که برای افزایش حجم سینه ورزش های مخصوصی وجود دارد، برای کاهش سایز سینه نیز ورزش های خاصی موجود است. هنگامی که به باشگاه مراجعه می کنید، به مربی خود این نکته را بگویید که قصد دارید چربی های اطراف سینه تان را از بین ببرید و سایز سینه تان را کاهش دهید. ورزش های پیشنهادی مربی را با دقت و صبر انجام دهید تا پس از مدتی نتیجه آن را ببینید.

خرید سوتین ورزشی
از سوتین های گنی برای حفظ فرم و کاهش سایز استفاده کنید

مطلب پیشنهادی: خرید انواع لباس خواب های فانتزی زنانه با نازل ترین قیمت

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید