سوتین کاپ دار چیست + مدل های سوتین کاپ دار

2795

تاپ کاپ دار یا سوتین کاپ دار ، نوعی از سینه بندهای زنانه است که در قسمت جلویی و کاسه ی تاپ برجستگی بزرگی دارد، این نوع از سوتین ها برای کسانی طراحی شده که سینه های کوچک یا افتاده ای دارند. البته تاپ کاپ دار در مجالس و میهمانی هم مورد استفاده قرار می گیرد و جنبه فانتزی و زیبایی هم دارد. در ادامه مدل هایی زیبا از سوتین کاپ دار را می بینیم و کاربردهای سوتین را به شما خواهیم گفت، با لباس زیر انسی همراه باشید.

سوتین کاپ دار

تاپ و سوتین کاپ دار علاوه بر زیبایی موجب فرم دادن به اندام سینه هم می شود، این امر هم می تواند مفید باشد و هم مضر، بنابراین در خرید و انتخاب درست سایز سینه بندها دقت کنید.

ست تاپ کاپ دار

تاپ یک نوع لباس زیر هست و خیلی از خانم ها به دلیل دیده نشدن آن اهمیت زیادی به نگهداری و انتخاب آن نمی دهند و حتی اگر سوتین شان پاره شده باشد باز هم آن را می پوشند، و همان طور که در بالا ذکر کردیم یک سوتین نقش زیادی در سلامت و فرم اندام سینه دارد، شما باید همواره به خوبی از لباس های زیر خودتان استفاده کنید.

انواع سوتین کاپ دار

هنگام پوشیدن سوتین باید دقت کنید که جای بندها روی بدن شما نماند و هم چنین عرق سوز نشوید، باید به خوبی سایزتان را بدانید و از اجناسی با کیفیت پایین استفاده نکنید.

انواع سوتین کاپ دار

مهم ترین نکات استفاده از تاپ: تاپ از اندام سینه محافظت می کند.

مدل های سوتین کاپ دار

سوتین اندام سینه را در حالت تعادل قرار می دهد و باعث می شود هنگام راه رفتن و فعالیت اندام سینه تکان نخورند.

سوتین کاپ دار فانتزی

سوتین موجب شکل دهی و تناسب اندام سینه می شود.

تاپ کاپ دار مجلسی

و در آخر هم: سوتین یک پوشاننده خوب است و اندام سینه را از دید می پوشاند.

انواع تاپ کاپ دار

مطالب بیشتر از وبلاگ:

تاپ شیردهی چیست؟
سوتین جک دار چیست؟ و هر آنچه لازم است از این سوتین بدانید.

در حال حاضر امکان خرید آنلان انواع سوتین در فروشگاه لباس زیر انسی موجود ندارد ، اما می توانید از انواع لباس خواب های فانتزی و شورت های فانتزی زنانه و مردانه ما دیدن کنید.امکان خرید تک و عمده انواع محصولات فانتزی با تضمین بهترین قیمت از فروشگاه انسی لباس وجود دارد.
ادرس سایت: NCLEBAS.IR
اگر پیشنهاد و انتقادی دارید حتما برامون نظراتتون رو در انتهای مطلب بزارید.

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید