قاتل میل جنسی را در زنان و مردان می شناسید؟ مهمترین موارد کاهش میل جنسی و ایجاد شکاف در زندگی زناشویی

901

قاتل میل جنسی می تواند در مردان و زنان مشابه و یا بسیار متفاوت باشد. اگر بتوانید علم کافی را درباره رابطه زناشویی کسب کنید، بسیاری از مشکلات کاهش میل جنسی را هرگز تجربه نخواهید کرد. شکاف های حاصل از بی توجه به این نیاز شخصی در زندگی افراد در جامعه امروز بسیار فراوان است.

مطلب پیشنهادی: نکات مهم قبل از رابطه زناشویی

افسرگی رایج ترین دلیل سرد مزاجی در افراد

در دنیای ماشینی امروز، که بسیاری از افراد در کار و دغدقه های زندگی غرق شده اند، شاید بتوان به جرات افسردگی را یکی از دلایل اصلی بی میلی جنسی در زنان و مردان اعلام کرد. برای داشتن یک رابطه جنسی و رسیدن به اوج لذت جنسی در ابتدا مرد و زن باید ازلحاظ روانی بخ آرامش کافی برسند. هنگامی که سیستم عصبی در افراد دچار تنش و مشکل ابید نیل به این هدف غیر ممکن خواهد بود. برای رسیدن به حالت ارگاسم در بانوان و حالت نعوظ در آقایان داشتن آرامش روانی بسیار حائز اهمیت است. در این شرایط اگرافراد به شرایط روانی خود رسیدگی نکنند، ممکن است مشکل روز به روز بغرنج تر شود. چاره چیست؟ در ابتدا گفت و گو بین خانم و آقا بهترین راه حل است. جلسات مشاوره درمانی نیز می تواند در شرایط های سخت تر راه حل مناسبی باشد.

سکستراپی و جلسات مشاوره در کشورهای پیشرفته بسیار جا افتاده و مورد استقبال زوج های می باشد.

درمان بی میلی زنان
انتظار برای پیش قدم شدن دیگری برای حل مشکلات از اشتباهات رایج میان زوج ها محسوب می شود

استرس قاتل میل جنسی موزی

آیا از آثار مخرب استرس در بدن مطلع هستید. استرس بر روی تک تک اعضای بدن دارای تاثیر مخربی می باشد. استرس سیستم های ایمنی و عصبی را مختل می کند. استرس باعث درد ماهیچه ها نیز می گردد. اما این قاتل موزی چگونه میل جنسی را در افراد می کشد. هنگامی که فرد به دلیل مشکلات کاری، درسی یا خانوادگی دچار استرس می شود، ترشح هورمون های تستوسترون و استرادیول در بدن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. سپس در نتیجه این کاهش، میل جنسی رخ می دهد و به تبعه آن احتمال ناباروری نیز در افراد به طرز چشمگیری افزایش می یابد. علاوه بر این ترشح ماده ای به نام کاکتول آمین در بدن آقایا ن به شدت بالا می رود؛ در نتیجه نعوظ در مردان از بین می رود. خب در این شرایط بهتر نیست، سعی کنیم در مقابل مسئولیت، کار و مشکلات زندگی کمی صبوری به خرج دهیم، تا با استرس مشکلی به مشکلاتمان اضافه نکنیم؟ سعی کنید بر استرس های اطرافتان غلبه کنید.

مطلب پیشنهادی: چند نکته طلایی که هر کسی باید برای بهبود رابطه جنسی خود بداند.

درمان بی میلی مردان
بی میلی مردان دارای دو ریشه روانی و جسمی است

استرس با تاثیر بر سر، باعث مشکلاتی مانند، خشم، افسردگی، اضطراب، عدم داشتن تمرکز کافی بر روی مسائل و زودرنجی می شود.

قاتل جنسی به نام چاقی

بهتر است، در ابتدا بیشتر درباره چاقی بدانیم. چاقی عبارت اند از جمع شدن چربی در بخشی از بدن و ایجاد اختلال در عملکرد سیستم های مختف در بدن. بدترین نوع چاقی جمع شدن چربی در قسمت زیر شکم است. چاقی را با اضافه وزن اشتباه نگیرید. این دو مورد ممکن است، آثار مخرب شبیه به هم داشته باشند، اما اساسا مانند هم نیستند. هنگامی که یک زن یا یک مرد، دچار چاقی می شوند، هورمون های جنسی به همان میزان کاهش می یابد. چاقی باعث کند شدن جریان خون در بدن می شود. کاهش جریان خون در ناحیه تناسلی نیز باعث کاهش میل جنسی می شود.

مطلب پیشنهادی: چگونه رابطه جنسی بهتری با همسرمان داشته باشیم.

دارو افزایش میل جنسی
استرس از عوامل بسیار تاثیر گذار در روابط جنسی است

مصرف داروهای گیاهی یا شیمیایی به نوبه خود می تواند، در برخی موارد باعث کاهش میل جنسی شوند.

خشم خود را کنترل کنید

شاید به نظر شما خشم ربطی به میل جنسی نداشته باشد. اما باید در جریان باشید که خشم به طور مستقیم با کاهش میل جنسی در ارتباط است. اما چگونه؟ خشم و عصبانیت باعث کند شدن حرکت خون در کل بدن می شود. خشم باعث می شود، خون رسانی به اندام جنسی به خوبی انجام نشود. خب در این شرایط که که خون رسانی به اندام تناسلی کاهش یابد، طبیعتا میل جنسی نیز به همان میزان کاهش می یابد.

مطلب پیشنهادی: ۱۰ کاری که مردان و زنان در رابطه جنسی از همسر خود می خواهند.

تقویت قوای جنسی طب سنتی
آیا قرص های ضد بارداری در میل جنسی زنان تاثیر گذار است؟!

برخلاف تصور عموم که مصرف الکل می تواند باعث میل جنسی شود، باید بدانید که الکل با تضعیف سیستم عصبی مرکزی باعث کاهش میل جنسی می شود.

قاتلی که شاید کسی آن را جدی نگیرد.

می خواهم درباره مشکلی برایتان بگویم که شاید خیلی از افراد به طور دقیق نداند، که چقدر مخرب است. وقتی جلوی آیینه می ایستید، چقدر از ظاهر خود رضایت دارید؟ چقدر زیبایی های خود را می بینید؟ وقتی در جامعه هستید، چقدر اعتماد به نفس دارید؟ بسیاری از افراد دچار مشکل روانی خود کم پنداری اند. در اسن شرایط فرد خود را بسیار زشت، بدقواره و با مشکلات فراوان می بینید. این حس بد باعث می شود، که فرد از خود هیچ رضایتی نداشته باشد. در این شرایط دچار کبود اعتماد به نفس در ایجاد رابطه با دیگران نیز می شود. به تدریج بی میلی جنسی بر وی چیره شده و هکه چیز روز به روز بدتر خواهد شد. در مواجه با این افراد سعی کنید یک آگاهی درست از خود به او بدهید. تلاش کنید تا این فرد بتواند زیبایی های خود را ببیند.

مطلب پیشنهادی: آموزش قبل از نزدیکی

درمان سستی نعوظ
قاتل خاموش روابط جنسی خود نباشید

تغذیه نامناسب نیز به نوبه خود بسیار بر کاهش میل جنسی تاثیر گذار است.

نکته آخر

اگر دچار هر کدام از این مشکلات یا به هر دلیلی دچار بی میلی جنسی هستید، سکوت نکنید. در باهر آن با یک متخصص و یا همسرتان صحبت کنید. نگذارید اوضاع وخیم شود. قاتل خاموش روابط و میل جنسی خود نباشید.

مطلب پیشنهادی: خرید لباس خواب از فروشگاه nclebas.ir

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید