خوابیدن با سوتین ممنوع

8469

خوابیدن با سوتین می‌تواند عوارض وحشتناکی را بر روی بدن بانوان داشته باشد. برخی از بانوان بر این باورند که، اگر در هنگام خواب سوتین خود را باز کند سینه هایشان دچار افتادگی شده و شکل ظاهری طبیعی خود را از دست می‌دهد. بر اساس تحقیقات مفیدی که در این زمینه وجود دارد، باید بدانید که در هنگام خواب جریان سرعت جریان خون به کند ترین حالت ممکن خود می رسد؛ به همین جهت حالت بدن باید در حالتی قرار داشته باشد که جریان خون با این سرعت پایین خود بتواند به خوبی در بدن به حرکت در آید. برای اطلاع بیشتر از اینکه کدام مورد صحیح است: آیا باید هنگام خواب با سوتین بخوابید یا باید لباس زیر خود را درآورید؟ با ما همراه باشید. ما در این مقاله نکات مهمی را در مورد سلامتی جسمی زنان به شما خواهیم گفت.

خرید لباس خواب فانتزی با بهترین قیمت در Nclebas.ir

خوابیدن با سوتین ممنوع

مطلب پیشنهادی: فواید پوشیدن شورت برای خانم ها و آقایان

دلایل افتادگی سینه

۱- نبستن سوتین

دلایل افتادگی سینه در بانوان بسیار متفاوت است. اگرچه تحقیقات نشان داده است که نبستن سوتین می تواند یکی از دلایل افتادگی سینه و درد ستون فقرات باشد؛ اما باید به این نکته توجه کرد که دایره زمانی بستن سوتین باید در بانوان مشخص و معین باشد.

فروش ویژه: آیا می دانید پوشیدن لباس خواب مناسب چقدر در روابط زناشویی موثر است؟!
خرید لباس سکسی با بهترین قیمت در انسی لباس NCLEBAS

۲- بارداری

بارداری نیز می تواند یکی از علل افتادگی سینه باشد؛ زیرا در زمان بارداری با توجه به هورمون هایی که در بدن برای تولید شیر ترشح می شود، سینه بانوان سنگین تر شده و به سمت پایین کشیده می شود.

۳- شیردادن به نوزاد

همچنین شیر دادن به نوزاد نیز می‌تواند باعث کشش سینه به سمت پایین و افتادگی آن شود. جاذبه زمین نیز می تواند یکی دیگر از دلایل افتادگی سینه به حساب آید.

مطلب پیشنهادی: سوتین جک دار چیست و مناسب چه کسانی است؟

راه جلوگیری از افتادگی سینه

با تمام این تفاسیر بهترین راه جلوگیری از افتادگی سینه و بستن سینه بند های مناسب است. اما نباید این نکته را فراموش کنید که، وقتی که صبح از خواب برمی خیزید باید سینه بند را ببندید و هنگامی که می خواهید شب به رختخواب بروید باید سینه بند هایتان را باز کنید. همواره برخی از بانوان هستند، که به خاطر داشتن سایز سینه بزرگ هنگام خواب نمی تواند سینه بند های خود را باز کند، اما این را نیز باید بدانید که، اگر به اجبار باید در هنگام خواب سینه بند ببندید، سینه بند های مناسب و سلامت را استفاده کنید. در هر صورت خوابیدن‌ با سوتین برای سلامتی مضر می‌باشد.

فواید بستن سوتین

عوارض بستن سوتین در خواب

۱- انسداد رگهای لنفاوی

وقتی درباره عوارض و مضرات بستن سوتین حرف می‌زنیم، هیچ چیز بی پایه و اساسی وجود ندارد. بر اساس تحقیقات پزشکی مشخص شده است که بستن مداوم سوتین در شب و هنگام خواب می تواند باعث انسداد رگهای لنفاوی داخل سینه شود. هنگامی که رگهای لنفاوی دچار انسداد شوند، این موضوع باعث می شود که فرم رشته های لنفاوی درون سینه تغییر کرده و بیماری های مختلفی در بدن به وجود آید.

مطلب پیشنهادی: چگونه سوتین انتخاب کنیم، تا سینه بزرگتر دیده شود؟

۲- کاهش جریان خون

همانطور که پیشتر نیز گفتیم، در شب سرعت جریان خون در بدن به پایین ترین حد ممکن می رسد. هنگامی که شما سینه بندی جریان خون در سینه ها باز هم از آن هم بیشتر کاهش می یابد. این جریان خون ضعیف و تجمع بیش از حد خون در بافت پوستی باعث عفونت های مختلف مانند عفونت قارچی و سوزش پوست می شود. بنابراین همانطور که متوجه شدید هنگامی که با سینه بند می‌خوابید از افتادگی سینه جلوگیری نمی کنید بلکه باعث بیماری های مختلفی می شوید.

عوارض تنگی سوتین
استفاده از سوتین های تنگ می تواند بیماری زا باشد

۳- بیماری های قارچی

این لباس زیر زنانه با محیط گرمی که در اطراف سینه به وجود می‌آورد، یک محیط ایده‌آل برای رشد قارچ‌ها و تغذیه آنها را به ایجاد می کند.

مطلب پیشنهادی: راهکارهایی مناسب برای کوچک تر نشان دادن سایز سینه

۴- لک های پوستی در نواحی سینه

حتی بستن سوتین در طول شب می‌تواند باعث ناهمواری ایجاد لکه های مختلف بر روی سینه شود. هنگامی که سوتین را می بندید رنگدانه ها در یک مکان تجمع می‌کنند و این تجمع بیش از اندازه رنگدانه در زیر پوست باعث ایجاد لکه های پوستی بر روی قسمت سینه میشود.

مطلب پیشنهادی: آیا از تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی آگاهید؟

۵- ایجاد سوزش و قرمزی

حساسیت و سوزش های که در بدن ایجاد می شود نیز از نشانه های دیگر بستن سوتین های تنگ است. مخصوصا در سوتین هایی که در آنها فنر فلزی وجود داشته و سایز آن کوچکتر از سایز سینه باشد.

سوتین های سرطان زا
خوابیدن با سوتین تاثیرات منفی زیادی بر بدن دارد

ما همواره بر این موضوع تاکید می‌کنیم که اگر بستن سوتین برای تبدیل به یک عادت شده و یا به خاطر بیماری های جسمی یا دلایل شخصی خود مجبور به بستن سوتین هستید، همواره از سوتین های نرم و نخی و آزاد و رها استفاده کنید که سینه به تواند در حالت خواب به حالت استراحت در آید.

مطلب پیشنهادی: هرآنچه که باید از سوتین اسفنجی بدانید

فواید سینه بند
بدفرمی سینه تنها یکی از کوچکترین مشکلات پیش آمده برای زنان است.

فروش ویژه: خرید کاستوم خرگوشی با بهترین کیفیت

مطلب پیشنهادی: از کاپ بندی در سوتین چه می دانید؟

پوشیدن سوتین مناسب، ضامن سلامتی

سینه یکی از بخش های مهم در جذب بانوان محسوب می شود. این که بتوانید به صورت درست از آن مراقبت کنید ضامن سلامتی شخصی شماست. امروزه جراحی های زیادی بر روی سینه و به منظور زیبایی و سلامتی انجام می‌شود. این موضوع باید بدانید که بهترین راهکار برای داشتن سینه های سلامت و خوش فرم استفاده از سوتین های مناسب می باشد. در کنار این موضوع که همواره به شما تاکید می کنیم، که پوشیدن سوتین در خواب باعث بیماری های مختلفی می شود؛ این نکته را نیز می دانیم که نپوشیدن سوتین نیز به نوبه خود می تواند خطر زا باشد. این نکته را بدانید که همواره با داشتن سایز درست سینه و انتخاب یک سوتین مناسب می‌توانید سلامتی بدن خود را حفظ کنید. برای کسب اطلاعات درست در مورد سایز سینه خود به بر روی مقاله زیر کلیک کنید.

مطلب پیشنهادی: دقیق ترین نحوه اندازه گیری سایز سینه (قسمت اول)

نحوه خوابیدن در زمان بارداری
جریان خون در هنگام خواب در بدن ضعیف شده و سینه بند این جریان را کند تر می کند.

فروش ویژه: خرید لباس خواب گیپور با طراحی تحریک کننده

پوشیدن سوتین با سرطان رابطه مستقیم دارد

زبق تحقیقاتی که بر روی چندین خانم که به سرطان سینه مبتلا شده بودند، انجام شد. این موضوع روشن شد که تمامی این خانم ها بیش از ۱۳ ساعت در روز از سوتین استفاده کرده اند، و شب هنگام نیز این لباس را در نیاورده و کم درآورده اند. تحقیقات ثابت کرده است؛ که در زنانی که عادت به پوشیدن سوتین های تنگ دارند، رنگ هایی که در سینه وجود دارد در گذر زمان متورم شده و مایعاتی در این محل ها جمع می شود. در گذر زمان این مایعات به کیست و توده مبدل گشته است. و باعث ایجاد شایع ترین بیماری در زنان یعنی سرطان سینه گشته است. بنابراین این موضوع ساده را جدی بگیرید و از سلامتی خود حفاظت نمایید.

مطلب پیشنهادی: دقیق ترین نحوه اندازه گیری سایز سینه (قسمت دوم)

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید