مدل سوتین دخترانه

8098

امروز با انواع مدل سوتین دخترانه آشنا می‌شویم و مدل‌های ترند و زیبایی از این نوع لباس زیر را با هم می‌بینیم. تاپ، سوتین و یا سینه بند دخترانه یک نوع لباس زیر مخصوص است که برای نگه داشتن و مراقبت از اندام سینه استفاده می‌شود، سوتین یا سینه بند از ۳ قسمت: کاسه و یا کاپ، بندهای سوتین و رشته‌های متصل کننده کاپ‌های سینه تشکیل می‌شود.

مدل سوتین دخترانه

انواع سوتین‌های دخترانه

سینه بندهای دخترانه به طور کلی در سه رده: معمولی، اسفنجی، و جک دار طراحی و تولید می‌شوند، در ادامه بیشتر با مدل‌ها و کاربردهای این نوع لباس زیر آشنا می‌شویم.

سوتین دخترانه

سوتین‌های معمولی

این نوع سینه بندها از یک لایه پارچه معمولی ساخته می‌شوند، و بیشتر برای راحتی و استفاده روزمره در خانه کاربرد دارند.

سوتین دخترانه شیک اسفنجی

این نوع نگه دارنده‌های سینه بیشتر کاربرد فانتزی دارند و برای نمای بهتر اندام سینه و هم چنین بزرگتر دیده شدن این اندام استفاده می‌شوند. سوتین‌های اسفنجی در دو نوع اسفنجی معمولی یا فشرده و اسفنجی فنر دار تولید می‌شوند. مدل‌های فنر دار برای جلوه دادن بیشتر و زیبایی بیشتر به کار می‌روند.

سوتین دخترانه جک دار

این نوع از سینه بندها هم بیشتر جنبه کمکی و زینتی دارند، خانم‌هایی که می‌خواهند سینه‌های‌شان خوش فرم تر دیده شود یا خانم‌هایی که به سبب سن بالا سینه‌های افتاده دارند از این نوع سوتین‌ها استفاده می‌کنند تا اندام سینه شان نزدیک تر و بالاتر قرار بگیرد. هم چنین خانم‌هایی که سینه‌های کوچکی دارند نیز از سوتین‌های جک دار برای بزرگتر دیده شدن سینه‌ها استفاده می‌کنند.

سوتین‌های فانتزی دخترانه

نوع دیگری از سوتین‌ها فانتزی نام دارند. این نوع سوتین‌ها به خاطر طراحی‌شان محبوب شده‌اند. در طراحی این سینه بندها از پارچه‌های نازک و یا پارچه‌های توری استفاده می‌شود و به دلیل طراحی منحصر به فردشان به سوتین‌های فانتزی معروف شده‌اند.

عکس شورت و سوتین اسپرت دخترانه

انواع سوتین دخترانه

عکس شورت و سوتین اسپرت دخترانه

سوتین فانتزی دخترانه

سوتین سه بند دخترانه

سوتین طرح دار فانتزی دخترانه

عکس سوتین دخترانه

مطالب پیشنهادی وبلاگ:

بیکینی چیست؟

انواع مدل های لباس خواب توری زنانه

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید