سوتین حجم دهنده

3509

برای داشتن سینه‌های بزرگتر باید انواع سوتین‌های حجم دهنده سینه را بشناسید و سوتین مناسب را در جای خود بپوشید. سینه برجسته نقش مهمی در زیبا نشان دادن اندام بانوان دارد. شاید یکی از مهمترین دغدقه‌های بسیاری از بانوان این سوال است که چیکار کنم سینم بزرگ بشه می‌باشد. اما در بسیاری از موارد این خواسته به صورت طبیعی برآورده نمی‌شود. سایز سینه هر فرد با دیگری متفاوت است؛ بعضی کوچکتر و بعضی بزرگتر. امروزه برای افزایش سایز سینه روش‌های متفاوتی از ورزش تا تزریق ژل و چربی زیر پوستی به ناحیه سینه وجود دارد. اما راه دیگری که بتوان ظاهری مناسب به سینه‌ها بخشید، انتخاب لباس مناسب است. با این روش نه تن به جراحی‌های خطرناک می‌دهید و نه ورزش‌های مختلف.

سوتین حجم دهنده
برجستگی سینه یکی از زینت‌های زنانه به حساب می‌آید.

گام‌های انتخاب سوتین مناسب

برای اینکه بتوانید سینه‌هایتان را بزرگتر از سایز واقعی آن جلوه دهید، باید چند گام اساسی بردارید: ابتدا سایز درست سینه خود را تشخیص دهید. انتخاب سایز مناسب سوتین یک نکته مهم در انتخاب لباس زیر است. اکثر بانوان فکر می‌کنند سایز خود را به درستی می‌دانند اما متاسفانه سخت در اشتباهند. نکته مهمی که نباید آن را فراموش کنید این است که سایزبندی با توجه به نوع سوتین (اسفنجی، نخی، جک دار و…) متفاوت است. سپس بعد از تشخیص سایز، باید سوتین مناسب را انتخاب کنید. در بازار انواع و اقسام سوتین در جنس‌های متفاوت موجود است.

سوتین بزرگ کننده سینه
در انتخاب سایز درست سوتین دقت کنید

تزریق ژل (پروتز) تنها راه بزرگ کردن سینه‌ها نیست.

سوتین بزرگ کننده سینه

سینه برجسته و خوش فرم را می‌توان با پوشیدن یک سوتین مناسب به دست آورد. سوتین‌ها انواع مختلفی دارند. توجه داشته باشید، که هر سوتین چه ویژگی‌هایی دارد. گاهی سایز سینه یک خانم مناسب است، اما چون سوتین مناسب نمی‌بندد، سینه افتاده و کوچک نشان داده می‌شود. اگر سایز سینه‌تان مناسب است، برای داشتن سینه برجسته، و جلوگیری از افتادگی سینه‌تان، سوتین اسفنجی فنردار یک انتخاب بی نظیر برای شماست.

سوتین حجم دهنده برای سینه‌های کوچک
سوتین حجم دهنده برای سینه‌های کوچک
انواع سوتین حجم دهنده

مطلب پیشنهادی: سوتین جک دار چیست؟ و مناسب چه کسانی است؟

اگر سایز سینه‌تان نسبتا کوچک است، برای برجسته و بزرگ کردن سینه می‌توانید از سوتین جک دار استفاده کنید. تا به راحتی به افزایش سایزی که مد نظرتان است دست یابید.

نمونه‌های سوتین جک دار حجم دهنده سینه
نمونه‌های سوتین جک دار بالا برنده سینه
سوتین حجم دهنده سینه

سوتین حجم دهنده برای البسه مجلسی

سوتین‌هایی که تا اینجا برای داشتن سینه برجسته به آن اشاره شد، همگی بسیار خوب هستند، اما گاهی اوقات لباس‌های مجلسی به گونه‌ای هستند، که پوشیدن سوتین بند دار اصلا میسر نیست. خب در این شرایط برای افزایش سایز سینه چه باید کرد؟ امروزه سوتین‌های مخفی برای این شرایط بسیار کارگشا هستند و این سوتین‌ها بندهای سرشانه را ندارند و به غیر از قسمت روی سینه سایر قسمت‌های سوتین نامرئی می‌باشد.

سوتین مخفی حجم دهنده و نزدیک کننده
نمونه سوتین مخفی حجم دهنده
سوتین حجم دهنده لباس مجلسی
سوتین حجم دهنده لباس مجلسی

با انتخاب لباس مناسب می‌توانیم بسیاری از نقص‌های ظاهری را بپوشانیم.

نکات بزرگ نشان دادن سینه

امروزه با پیشترفت و طراحی های فوق العاده ای که در زمینه پوشاک وجود دارد، داشتن سینه های بزرگ و بالاتنه های خوش فرم اصلا رویا نیست. کافی است نکات زیبا شناختی را به خوبی یاد بگیرید و آن را روی خود پیاده کنید. استفاده از سوتین های مناسب، نپوشیدن لباس های رویی گشاد، شناخت درست رنگ ها و ترکیب آن با هارمونی بدن، یکایک مواردی هستند که باید برای رسیدن به زیبایی از آنها درک کافی داشت.

نمونه سوتین‌های حجم دهنده سینه

چیکار کنم سینم بزرگ بشه
نکات بزرگ نشان دادن سینه
سوتین حجم دهنده
اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید