چند نکته طلایی که هر کسی باید برای بهبود روابط جنسی خود بداند

1178

راه کارهای ایجاد یک رابطه جنسی موفق برای زن و مرد به طور متقابل

برای داشتن یک رابطه جنسی موفق در ابتدا باید علم و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید. خوشبختانه امروزه با پیشرفت در زمینه های مختلف، درباره این تابو نیز مطالعات موفقی صورت گرفته است. اما جای ناامیدی است که هنوز هم افرادی خود را با افکار قدیمی درگیر کرده اند و در قالب حیا به رفع درست این نیاز طبیعی نمی پردازند.رابطه ی جنسی جزء جدایی ناپذیر از زندگی یک مرد و زن است، اما اغلب به درستی به آن پاسخ داده نمی شود. عدم رسیدگی درست به این نیاز عامل مخفی فروپاشی بسیاری از زندگی های زناشویی و ریشه خیانت هاست. بنابراین افزایش دانش خود را در زمینه مهارت های جنسی دست کم نگرفته و سریعا برای یادگیری اقدام کنید.

بزرگترین تفکر اشتباهی که درباره  رابطه جنسی وجود دارد، چیست؟

بزرگترین تفکر اشتباهی که درباره رابطه دو طرفه جنسی وجود دارد، این است که آمادگی جسمی برای ایجاد یک رابطه موفق کفایت می کند. و تنها با مرکز توجه قرار دادن اندام های جنسی در بدن مرد و زن می توان این رابطه را به درستی مدیریت کرد. این بزرگترین عامل شکست و عدم کامیابی در لذت بخش ترین قسمت یک زندگی زناشویی است. یادتان باشد، رابطه جنسی تنها به جسم انسان محدود نیست، بلکه در اصل یک رابطه روحی بین زن و مرد است، که به واسطه این رابطه ی روحی موفق جسم نیز ارضا می شود.
بنابراین اولین گام برای داشتن یک رابطه ی جنسی موفق ایجاد رابطه ی روحی مناسب است.

 مردان ذهن تجسم گر قوی دارند.

نکته بسیار مهمی که هر خانومی باید بداند، این است که مردان قدرت تجسم کردن بالایی دارند، و همیشه درباره رابطه ی جنسی تجسم و فانتزی های خاصی در ذهن خود دارند. به چیزهایی که همسرتان در ذهن خود تجسم می کند، توجه کرده و آنها را بشناسید.

در روابط جنسی  داشتن حجب و حیا ممنوع!

اینکه در شروع یک رابطه جنسی خجالت بکشید، و یا اینکه داشتن حجب و حیا جلوی ایجاد یک رابطه را که در ذهن مرد و زن است، بگیرید، خطرناک ترین عامل تباه کننده یک رابطه خوب است.

 زن بیشتر از مرد نیاز به تحریک ذهنی دارد.

 آقایان نباید از تحریک همسرشان با در آغوش گرفتن، نوازش و بوسه غافل شوند. آمادگی روحی و روانی، جسم یک خانم را برای رابطه جنسی آماده می کند.

مطلب پیشنهادی : نکات مهم قبل از رابطه زناشویی

 استفاده از الفاظ عاشقانه حین رابطه جنسی فراموش نشود!

 مرد و زن هنگام یک رابطه ی جنسی از ابتدا تا انتها تشنه شنیدن الفاظ رمانتیک و تشویق و تمجید هستند. یادتان باشد، کلمات جادو می کنند، از قدرت کلمات برای رسیدن به اوج لذت جنسی غافل نمانید.

 در رابطه ی جنسی جسد نباشید!

 اینکه در حین یک رابطه جنسی بی صدا و بی حرکت انتظار داشته باشید همه کارها را برای ایجاد لذت در رابطه جنسی همسرتان انجام دهد، برای شریکتان بسیار عذاب آور خواهد بود. و باعث سرد مزاجی و دوری همسرتان از این رابطه رقت بار می شود.
رابطه های جنسی خاص را با رضایت و لذت دو طرفه وارد رابطه ی جنسی خود کنید. اینگونه نباشد که چون خودتان از یک حالت جنسی لذت فراوان می برید، شریک خود را مجبور به کاری کنید و اصلا به خواسته او توجه نکنید، با این کار علاوه بر اینکه لذت خودتان کامل نخواهد بود، بلکه شریکتان نیز نسبت به شما حس تنفر و بی زاری پیدا خواهد کرد. و این یعنی نزدیک شدن به پایان همه چیز.

 از جایگاه پوشش مناسب در روابط جنسی چه می دانید؟

 متاسفانه افراد زیادی هستند که وقتی وارد اجتماع می شوند، به پوشش، آرایش و پیرایش خود بسیار توجه می کنند، اما در منزل که مکانی بسیار پر اهمیت تر از حیث رعایت آرایش، پیرایش و پوشش است بسیار بی توجه اند. گاها حتی لباس های پاره یا کهنه را با عنوان اینکه “با این لباس راحتم” در خانه می پوشند. امروزه تنوع لباس های خواب و لباس های مناسب روابط زناشویی بسیار زیاد است. یادتان باشد تا جایی که برایتان مقدور است، همیشه برای شریکتان لباس های متنوع و زیبا بپوشید. و هر بار همسرتان را با پوشش جدید شگفت زده کرده و به خود جذب کنید. لازم نیست به دنبال تجملات یا مسائل حاشیه ای باشید، با کارهایی هرچند ساده هم می توان به لذت های بالایی رسید. 

خرید انواع لباس خواب فانتزی در فروشگاه انسی لباس
بهترین پشتیبانی و تضمین بهترین قیمت در کل ایران

 کلام آخر

 رابطه ی جنسی، رابطه ی دو طرفه بین مرد و زن است. تمامی لذت هایی روحی و جسمی که از این رابطه پدیدار می شود، باید بین دو نفر تقسیم شود؛ در غیر این صورت دیگر نمی توان اسم این رابطه را رابطه ی جنسی  دو نفره گذاشت بلکه نامش سو استفاده جنسی از یک نفر است. گاهی اوقات زن و مرد واقعا می خواهند که لذت جنسی دو طرفه را تجربه کنند اما در اثر عدم آگاهی صحیح از این رابطه نمی تواند به هدف خود برسند. این افراد حتی در خلوت خود از این موضوع نارضایتی دارند و عذاب می کشند، اما اقدامی هم برای رفع این مشکل نمی کنند. شاید بتوان گفت بیشتر این مخفی کاری ها و بی اطلاعی در همان جهل و به اصطلاح حجب و حیا ریشه دارد. برای حل تمامی این مشکلات نه در هنگام ازدواج و پس از شکست در رابطه ی زناشویی و جنسی بلکه قبل از تمامی این مسائل هر فردی باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهد.

نظر شما در این باره چیست؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید