شگردهای شوهرداری

4357

شوهرداری از ابتدای بشریت توسط زنان به اجرا در می آمد. در این بین زنان به دو دسته تقسیم می شود: کسانی که می توانند این کار را با ترفند های مخصوص خانم ها به بهترین نحو اجرا کنند و دسته دوم هم زنانی هستند که در این راه شکست خورده و زندگی زناشویی خود را از دست می دهند. زن در آفرینش خود به گونه ای شکل داده شده که بتواند یک مرد را با سیاست های خود به بند بکشد و هنگامی که به نحوی این تعادل در شوهرداری به هم بخورد زن بزرگترین شکست هایش را تجربه خواهد کرد. در مقاله امروز می خواهیم نگاهی هرچند مختصر به سیاست های زنانه و شگردهای شوهرداری داشته باشیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: ماساژ جنسی راهی برای رفع خستگی های روحی و جسمی

فوت و فن شوهرداری
شوهرداری گاهی مدیریت ناخواسته هاست

سیاست زنانه داشته باشید

خانم های عزیز همیشه سعی کنید سیاست زنانه داشته باشید. سیاست زنانه یعنی شوهرت را کنترل کنی بدون اینکه او را آزار دهی و یا بدون اینکه او متوجه شود که شما در حال انجام چه کاری هستید. سیاست زنانه یعنی اینکه تشخیص دهید در هر جا چه بگویید و چه نگویید. کی به همسرتان عشق بورزید و کی برای او ناز کنید. کی از او انتقاد کنید و کی با تعریف هایتان او را به عرش برسانید. سیاست زنانه بدان معنی است که بدانید کی باید از جدابیت های زنانه تان بهره ببرید و کی باید فقط دو گوش شنوا شوید. وقتی یاد بگیرید کی با اشک کار خود را پیش ببرید و کی یک زن قوی باشید یعنی از سیاست های زنانه استفاده کرده اید. سیاست زنانه آنجا معنا می گیرد که بتوانید در تقسیم عشق خود بین همسر و فرزندان تعادلی بی نقص به وجود آورید. استفاده از سیاست های زنانه چنان هم کار سختی نیست، کافی است راه و روش درست را یاد بگیرید.

مطلب پیشنهادی: قاتل میل جنسی در زنان و مردان را بشناسید.

اشتباهات شوهرداری
سیاست های شوهرداری زندگی را متحول می سازد

شگردهایی که هر زنی باید بداند

بر طبق نظریه های روانشناسی مردان در طول زندگی خود دوبار از لحاظ اخلاقی و زندگی دچار تغییرات عظیمی می شوند؛ و اینکه بعد از این تغییرات به انسان های بهتری مبدل گردند به نوع رفتاری که با آنها شده بستگی خواهد داشت. مرحله اول تربیتی است که اولین زن زندگی هر فرد یعنی مادر برای آن تلاش می کند. هدف از این تربیت ساخت یک انسان خوب و یک فرزند ایده ال است. این تربیت اولیه میزان تلاشی را که در تربیت ثانویه باید انجام شود را نشان خواهد داد. شاید یک مادر در تربیت فرزند خود چنان درست عمل کند که آن پسر از لحاظ مسئولیت پذیری، تعهد و تعقل در مرحله خوبی قرار گیرد و گاهی تربیت نادرست می تواند فرد را در درجات پایینی نگه دارد. دومین تربیتی که یک مرد آن را تجربه خواهد کرد، تربیتی است که یک زن به عنوان همسر یک مرد آن را اجرا می کند. در این تربیت استفاده از ترفند های زنانه بسیار حائز اهمیت است. اینجا همه چیز به یک زن بستگی دارد که بتواند از شوهر خود، یک مرد ایده ال بسازد یا خیر!

مطلب پیشنهادی: ۱۰ کاری که مردان و زنان در رابطه جنسی از شریک خود می خواهند.

شوهر داری در اسلام
سیاست های زنانه در شوهر داری منحصر به زیبایی ظاهری زن نیست

خانم ها صداقت داشته باشید

یادتان باشد در صورتی بتوانید یک زن با صداقت باشید می توانید از شوهرتان نیز انتظار صداقت داشته باشید. اینکه بگویید برخی دروغ ها مصلحتی است، یا مکر و حیله زنانه لازمه داشتن رابطه مناسب با شوهر است کاملا اشتباه و بی معنی است. اینکه با این تفکر که باید شوهر را فریب داد تا بتوان بر فضای خانه پادشاهی کرد، تنها اثر کوتاه مدت دارد و خیلی زود تمام کاخ شیشه ای تان بر روی خودتان فرو می ریزد.

شوهرتان را در جمع کوچک نکنید

فکر کنید در جمع دوستان یا خانواده تان نشسته اید و ناگهان شوهرتان یکی از ضعف های تان را در جمع مطرح کند و همه به شما بخندند! چه بر سرتان خواهد آمد؟ چقدر احساس کوچک شدن و سرشکستگی پیدا خواهید کرد؟ یادتان باشد هیچ وقت در جمع از ضعف های همسرتان و یا اشتباهاتش صحبت نکنید. مردان عملا شیفته زنانی می شوند که مورد تایید آنها باشند. همسرتان را در جمع و حتی در خلوت مورد ستایش قرار دهید. می توانید نکات منفی را که برایتان آزار دهنده است به او گوشزد کنید اما فقط هنگامی که تنهایید و آن هم با زبان خوش و راه خود.

واکنش های هیستریک ممنوع

یادتان باشد اگر حتی فقط یک بار اعتماد یک مرد را سلب کنید دیگر جلب آن اعتماد بسیار سخت خواهد بود. اگر شوهرتان می خواهد مشکل پیش آمده ای را در زندگی مشترکتان برایتان شرح دهد. بهتر است به جای اینکه لحظه به لحظه سرخ تر شده و در آخر منفجر شوید، سعی کنید آرامش خود را حفظ و به این موضوع فکر کنید که راه چاره چیست؟ اگر واکنش تان عصبی و هیستریک باشد مردان این را به خاطر می سپارند و دیگر هرگز برای حل مشکلات به شما پناه نخواهند آورد.

مطلب پیشنهادی: چند نکته طلایی که هر کسی باید برای بهبود روابط زناشویی خود بداند.

سرکوفت نزنید

بزرگترین ترس یک مرد این است که از از گذشته یا نقطه ضعف هایم به همسرم بگویم یک آتو دستش داده ام که بعدها از آن برای سرکوفت به من استفاده کند. یادتان باشد اگر شوهرتان رازهایی را که در دل دارد با شما درمیان گذاشت آن را به عنوان یک سلاح در مقابلش استفاده نکنید. اگر همسرتان از مشکلاتش با والدین خود به شما گفت در عصبانیت به او نگویید تو که با پدرمادرت هم درگیری! تمامی کلام های شما در ذهن او نقش می بندد حتی اگر بعدا صمیمانه از او عذرخواهی کنید.

از گذشته تان به او نگویید

برخلاف زنان که دوست دارند از تمام گذشته یک مرد بدانند و با دانستن درباره گذشته می توانند بهتر به یک مرد اعتماد کنند، مردان برعکس این موضوع را می خواهند. مردان دوست دارند که اولین مرد زندگی یک زن باشند. این اولین بودن به آنها حس غرور و خواستنی بودن می دهد. اگر به شوهرتان دائما از خاطرخواه های قدیمی تان بگویید در چشم او بزرگتر نخواهید شد. فکر نکنید که با این کار می توانید حسودی او را برانگیزید و دوست داشتنی تر شوید خیر شما با این کار بیشتر از چشم او می افتید و هر بار او به شما مشکوک تر می شود.

اشتباهات خود را بپذیرید

زندگی زناشویی یعنی قبول اشتباهات خود و گاهی گردن گرفتن اشتباهات همسر برای خاتمه دادن به مشکلات. یادتان باشید شما و همسرتان دو دوست دوره مهد کودک نیستید که اشتباهتان را به گردن همدیگر بیاندازید و از زیر بار مشکلات شانه خالی کنید. گاهی با پذیرش برخی مسائل چنان باری را از شانه همسرتان بر می دارید که در نظر او بسیار خواستنی و دلبر تر خواهید شد.

گاهی دختربچه لوس و گاهی یک زن جذاب

یاد بگیرید که در چه زمانی تبدیل به یک دختربچه لوس شوید و در چه زمانی از جذابین های زنانه تان بهره ببرید. اینکه همیشه اشکتان دم مشکتان باشد می تواند زندگی را برای شوهرتان طاقت فرسا کند. مردان از زنانی که دائما اشک در چشم دارند و محتاج محبت اند بیزارند. اما گاهی بد نیست برای تنوع هم که شده کمی لوس شوید تا احساس پدرانه و پشتیبان بودن در آقایان پرنگتر شود. به موقع به یک زن جذاب تبدیل شوید و مردانگی یک مرد را برانگیخته سازید.

سیاست های شوهرداری نو عروس
زن ترفند های زیادی در آستین دارد تا بتوان شوهر را جذب کند

خیانت بسیار آشکار است

خوشبختانه یا متاسفانه مردان هنگامی که بخواهند دستت از پا خطا کنند خیلی زود خود را لو می دهند. یک زن اگر به اندازه کافی هوشیار نباشد ممکن است تمام داشته هایش را در یک چشم بر هم زدن از دست دهد. اینکه دائما در دنیا ی خودتان غرق باشید و هیچ توجهی به شوهرتان نکنید، نتیجه ای جز خیانت او نخواهد داشت. شوهرتان را همیشه تشنه نگه دارید اما او را تشنه لب چشمه نبرید و برنگردانید این کار به مرور زمان او را از شما دلسرد خواهد کرد. مرد دوست دارد در او کشش ایجاد کنید . اینکه از او فاصله بگیرید و فکر کنید که اگر مرا دوست داشته باشد خودش به سراغم می آید؛ کایر بس بیهوده و اشتباه است. برای داشتن زندگی خوب خیلی از کارها به عهده شما خانم عزیز است.

مطلب پیشنهادی: خرید انواع لباس خواب های تحریک کننده از Nclebas.ir

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید