نکات پوشیدن لباس زیر مردانه

1654

در این مقاله نکات پوشیدن لباس زیر مردانه را به شما می گوییم، انتخاب این موضوع از آن جهت است که آقایان کلا راحت اند و به جنس و ویژگی های لباس زیر توجه آن چنانی ندارند، برای آقایان همین که یک لباس زیر اندازه و فیت پیدا کنند کافی است، در بعضی موارد این موضوع و انتخاب های نادرست ممکن است سبب ایجاد برخی مشکلات در سلامت مردان شود. انتخاب لباس زیر به همان اندازه که برای زنان مهم است برای مردان نیز اهمیت دارد.

پیروی از مدلینگ ها در انتخاب لباس زیر مردانه

این موضوع همانند ضرب المثل عینک ته استکانی جان لنون است، که برخی را بیشتر شبیه به کاراکتر گربه نره می کند تا جان لنون!!! قرار نیست شبیه به دیوید گندی و کریستیانو رونالدو شویم، بلکه قرار است شورت و زیر پیراهنی بخریم که متناسب با اندام و فرم بدنی ما باشد، هر مردی باید بسته به نوع اندام اش و هم چنین شدت تعریق بدن و میزان فعالیت های روزانه اش لباس زیر خود را تهیه کند.

نکات پوشیدن و نگهداری از شرت مردانه

پوشیدن و نگه داری از شرت مردانه

نقطه ضعف بدن مردان اندام تناسلی است، این اندام فوق العاده حساس و آسیب پذیراند. از پوشیدن شرت های تنگ خود داری کنید، شرت هایی با الیاف مصنوعی را خریداری نکنید، در شستن شرت تان دقت کنید، در آمار جهانی نشان داده شده که تقریبا یک دهم از آلودگی های شرت مردانه مربوط می شود به آثار مدفوع. البته مسلمانان از این گزینه جدا هستند و این آمار مربوط به کشورهای غربی است.

همیشه سعی کنید تا زیر پوش عرق گیرتان را درون شرط قرار دهید و بعد پیراهن بپوشید، با این کار لباس زیرتان ثابت می ماند و پیراهن تان حین برخاستن و نشستن آویزان و شلخته معلوم نمی شود. شما هم چنین می توانید از رنگ هایی نظیر خاکستری در انتخاب لباس زیر مردانه استفاده کنید تا اگر پیراهن نازکی به تن داشتید، زیر پوش شما معلوم نشود.

راهنمای پوشیدن لباس زیر مردانه

مطالب پیشنهادی از وبلاگ:

انواع شورت مردانه تحریک کننده

راهنمای انتخاب لباس زیر آقایان

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید