رفتار درست با خانم ها و شگردهایی که آقایان باید بدانند

3792

رفتار درست با خانم ها یک از پایه های اساسی برای شکل گیری یک زندگی زناشویی موفق است. شناخت جایگاه زن در خانه و خانواده می تواند نوع نگاه مرد را به زن دچار تغییر اساسی نماید. اینکه در گذشته چگونه با یک در خانه و جامعه رفتار می شد، نمی تواند به طور کلی معیار مناسب و دقیقی برای تعیین جایگاه زن باشد. اما به دور از هر گونه نگاه تعصب آمیز و مرد سالاری اگر آقایان می خواهند با همسر خود زندگی زناشویی موفقی را تجربه کنند، باید برخی از شگردهای مردانه را بیاموزند و در شناخت دقیق همسران خود تلاش فراوان نمایند.

مطلب پیشنهادی: قاتل میل جنسی در زنان و مردان.

بهترین شیوه رفتار با همسر
رازهایی که آقایان باید درباره خانم ها بدانند.

جملاتی که قند در دل خانم ها آب می کنند.

یکی از شگردهایی که آقایان می توانند برای دلبری از همسر خود از آن بهره بگیرند، استفاده از جملات خاص است. مردانی که در بیان احساسات و انتقال عاطفه به همراه کلمات ضعف و حتی ترس دارند، هر گز نمی تواند به تعامل کاملی با همسران خود برسند. یک عبارت بسیار معروف می گوید: “مردان با چشم هایشان عاشق می شوند، خانم ها با گوش هایشان”. می بینید این جمله به سادگی هرچه تمام تر به قدرت کلمات در روابط زناشویی اشاره می کند. با این حساب باید خدمت شما آقایان گرامی عرض نماییم که، از جملات احساسی زیاد استفاده کنید. از بیان دوستت دارم هراس نداشته باشید. جملاتی بگویید که قند در دل همسرتان آب شود و شیرینی وجود همسرتان زندگی تان را نیز شیرین کند.

مطلب پیشنهادی: شگردهایی برای شوهر داری موفق

روانشناسی رفتار با شوهر
لجبازی متقابل به جای درک متقابل می تواند عامل ویرانی زندگی مشترک شود.

لجبازی متقابل در زندگی زناشویی ممنوع

زن در طبیعت و سرشت خود موجودی پر از ناز است. لجبازی در برخی موارد از ذات او سرچشمه می گیرد. اینکه در مقابل ناخوشی ها کمی رنجور و گرفته شود از طبیعت حساس و شکننده او سرچشمه می گیرد، با این وجود این رفتارها در همسر خود با لجبازی، بی تفاوتی و یا غضب سرکوب نکنید. در زندگی زناشویی باید درک متقابل جایگزین لجبازی متقابل شود. اینکه دو طرف در مشکلات از حل مشکل صرفه نظر کرده و به لجبازی ادامه دهند، تنها همه چیز را در زندگی زناشویی خراب تر می کند. آقایان عزیز شگرد ناز کشی را به جای بی تفاوتی در خود تقویت کنید. یادتان باشد در زندگی زناشویی ناز یک زن را کشیدن چیزی از مردانگیتان کم نمی کند بلکه به شما نیز اضافه می شود.

مطلب پیشنهادی: مشکلات نعوظ در آقایان

سیاست رفتار با شوهر
هنگام بحث صدای بلند ممنوع

سکوت کنید!

آقایان یادتان باشد گاهی باید فقط و فقط شنونده باشید. در دعواهای زناشویی به جای اینکه صدایتان را بالا ببرید و صدای بم مردانه تان را در سراسر خانه پر کنید، ساکت باشید. با آرامش همه چیز را حل کنید. گاهی مانند یک پدر شوید. درک کنید. درک کنید. درک کنید. مطمئن باشید در جایی که شما نیاز به درک شدن مطلق داشته باشید همسرتان نیز همین فداکاری را در حق شما و زندگی زناشویی تان خواهد کرد. یادتان باشد به جای قدرت صدا قدرت کلماتتان را افزایش دهید. پس شگرد دیگر برای داشتن یک زندگی زناشویی موفق درک زن و داشتن صدای آرام است.

مطلب پیشنهادی: خرید انواع لباس زیر مردانه از nclebas

بهترین رفتار با زن
توجه به زنان دیگر می تواند یک زن را تا مرز دیوانگی برساند

توجه خود را معطوف یک زن کنید

یک اصل اساسی به مردان این موضوع را می گوید: “اگر طبع تنوع طلبی دارید، وارد یک رابطه جدی نشوید.” آقایام محترم این نکته را یادتان باشد، هنگامی که به یک زن تعهد می دهید، اجازه ندارید، در حضور و یا حتی عدم حضور آن زن به تنوع طلبی خود بپردازید. خیانت دارای مفاهیم پیچیده ای است. اگر حتی نگاهتان هرز بپرد، شما در حال خیانت هستید. یکی از شگردهایی که مردان باید در روابط زناشویی آن را به کار ببندند، دادن توجه ویژه به همسران خود است. با محدود کردن توجه خود به همسرتان او را بسیار مورد احترام قرار داده و همواره زن را از انتخاب شما به عنوان همراه خود خوشنود می سازید.

مطلب پیشنهادی: این جملات نفرت انگیز را به زنان نگویید.

خرید کادو ولنتاین
گل و کادو بخرید

یک شاخه گل یک هدیه بسیار ارزنده

مناسبت های مهم را فراموش نکنید. آقایون نباید فراموش کنند که مناسبت ها یک فرصت طلایی برایشان محسوب می شود. می توانید با خرید یک شاخه گل، یک جعبه شرینی و یا حتی یک کادوی کوچک مناسبت خاصی را به همسرتان تبریک بگویید. با این کار همسران واقعا خوشحال می شود. اگر مناسبتی را مثل تولد از یاد ببرید یا حتی یادتان باشد و با بی تفاوتی از کنار آن بگذرید، حتی اگر منظور خاصی از این کار نداشته باشید، همسرتان برای خود خیالپردازی های بدی خواهد کرد. بنابراین خود را به دردسر ننداخته و از این فرصت پیش آمده به بهترین نحو استفاده کنید. اما نکته دیگر این است که حتما منتظر آمدن یک مناسبت نباشید، همواره می توانید، بدون مناسبت نیز برای زنی که در کنار شماست چیزهایی بخرید. با این به اون نشان می دهید، که حواستان به او و حضورش در زندگی شما هست.

مطلب پیشنهادی: ۱۰ کاری که مردان و زنان در رابطه جنسی از شریک خود می خواهند.

رفتار درست زناشویی
نگه داشتن خاطرات عشق سابق ممنوع

روشنفکری های بی مورد ممنوع

یادتان باشید، روشنفکری را به اشتباه معنا نکنید و اینکه هنوز هم عکس یا یادگاری از عشق سابقتان را لابه لای وسایلتان دارید، اینکه هنوز هم در حساب های کاربری، ویسبوک و برنامه های ارتباطی دیگر او را دنبال کنید، و بگویید ما فقط دوست اجتماعی هستیم و دیگر حس عاطفی بینمان جریان ندارد، را کنار بگذارید. این روشنفکری های بی مورد زندگی تان را بر باد خواهد داد. هر چیزی که از گذشته در صندوقچه خاطراتتان دارید را آتش زده و خاکستر کنید. و با دید جدید وارد زندگی زناشویی تان شوید. شگردهایی که می توانید برای رفتار با یک زن به کار بگیرید تا اون را پایبند خود و زندگیتان کنید، به آسانی خرید یک شاخه گل است. عشق و محبت برای یک زن بیش از همه چیز مهم است. مسائل مالی و مادی نیز به نوبه خود مهم خواهد بود اما مسائل معنوی و عاطفی را باید در راس کار قرار دهید.

مطلب پیشنهادی: خرید لباس خواب بسیار زیبا از nclebas.ir

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید