نقش لباس زیر در تحریک جنسی

6033

نقش لباس زیر در تحریک جنسی

نقش لباس زیر در تحریک جنسی بسیار پر اهمیت می باشد که خیلی از مواقع آن را فراموش می کنند و حواسمان به آن نیست.در مطلب زیر نکاتی که می بایست در پوشیدن لباس زیر رعایت کنیم را بیان میکنیم.تا انتهای مطلب با فروشگاه لباس زیر انسی همراه باشید. در ابتدا این نکته که لباس زیر شما باید همیشه خشک و تمیز باشد. لباس زیر نباید پاره باشد ، زیرا پاره بودن آن باعث میشود که دسترسی سریع و مستقیم به اندام های جنسی داشته باشید و موجب تحریک شما می گردد.

لباس های زیر جز پوشاکی می باشد که می بایست زود به زود عوض گردد.خیلی از افراد به دلیل اینکه لباس زیرشان در معرض دید نمی باشد تا مدت ها لباس زیر را عوض نمیکنند. این اقدام از طرف ما باعث می شود که به مریضی های مختلف دچار شویم و هم چنین تعویض دیر به دیر لباس زیر در بین مابقی افراد اصلا کار پسندیده و خوبی به حساب نمی آید. برای خرید لباس زیر حتما زمان بندی داشته باشید.

سعی کنید که لباس های زیرتان از بهترین برند ها و از جنس نخی باشد. خانم ها و اقایان توجه کنند که شورت های لیز ، چسبان و بسیار لطیف محرکند . به ویژه لباس های زیر خانم ها بسیار متنوع و رنگارنگ است و به اهداف مختلفی ساخته می شوند. برخی برای ایام پریود ، برخی دیگر برای حالت پیدا کردن اندام و برخی دیگر برای زیبایی بیشتر. پس قبل از خرید لباس زیر ، هدف خود را از خرید مشخص کرده باشید.

نقش لباس زیر در تحریک جنسی

برخی از رنگ های لباس های زیر وقتی پوشیده می شوند با ترکیب رنگ بدن شخص، بسیار محرک و هوس برانگیز می شوند. پوشیدن این گونه لباس زیر توصیه نمی شود، فقط اگر متاهلید و آن هم در زمان کوتاهی که می خواهید با همسر خود عمل جنسی انجام دهید ، مجازید برای تحریک خود یا همسرتان از این لباس های زیر استفاده کنید .علاوه بر این معمولا در ساخت اینگونه لباس زیر به جنبه بهداشتی آن توجهی ندارند، لذا موجب حساسیت ، ایجاد عفونت و … در اندام جنسی می شود. پس این لباس های فانتزی زنانه را در مواقعی لزوم بپوشید و لذت ببرید.

لباس زیر زنان نقش بسیار مهمی در تحریک مردها دارد. همیشه سعی کنید قبل از انجام عمل جنسی با همسرتان لباسهای زیر تنگ و تحریک کننده ترجیحآ به رنگ قرمز بپوشید که پوشیدن اینگونه لباسهای زیر بطور شگفت انگیزی همسرتان را تحریک میکند و او را برای انجام یک عمل لذتبخش جنسی آماده میکند. خرید لباس خواب زنانه گزینه مناسبی برای سورپرایز کردن همسرتان می باشد.

نکات بهداشتی در ارتباط با لباس زیر زنانه

۱- روزانه لباس زیر خود را تعوض کنید. ( بعضی از آقایان به اینکه اصلا توجه نمیکنند )

۲-لباس های زیر را جدا از بقیه لباس ها بشویید.

۳-از لباس زیر دیگران استفاده نکنید .

۴- لباس زير خود را حتما در آفتاب خشک کنيد چرا که آفتاب بهترين ضدعفوني کننده است در صورت عدم امکان با اتوی داغ آنها را اتو کنيد.

۵-بهتر است كه لباس زیر به رنگ روشن خرید کنید.( خانم ها به این نکته توجه کنند )

۶-از لباس زیر تنگ استفاده نکنید و در هنگام خرید حواستان به سایز لباس زیر باشد.

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید