شورت پروتز دار چیست؟ معرفی پروتز باسن

10099

شورت پروتز دار یا شرت پد دار، یک نوع لباس زیر و مخصوص کسانی است که باسن کوچک و یا تخت دارند. بسیاری از خانم های قد بلند و یا خانم هایی که باسن کوچکی دارند، متمایل اند راهی پیدا کنند تا اندام باسن آنها بهتر شود و بتوانند با اعتماد به نفس بیشتری لباس بپوشند. شورت پروتز دار برای این دست از خانم ها طراحی شده، این نوع شرت ها در قسمت پشت دارای دو پد سیلیکونی نرم هستند و به راحتی با اندام های مختلف هماهنگ می شوند.

شورت پروتز دار

این شورت ها به باسن مصنوعی هم شهرت دارند، زنانی که دوست ندارند اندام باسن آنها صاف دیده شود معمولا در میهمانی ها و مجالس از این لباس های زیر استفاده می کنند، البته برای بزرگ کردن اندام باسن راه های دیگری مثل تمرینات ورزشی و برنامه های غذایی مخصوص نیز وجود دارد اما به علت زمانبر بودن این روش ها خیلی از بانوان ترجیح می دهند از شورت های پد دار استفاده کنند.

عکس شورت پروتز دار

انواع مختلفی از شورت های پروتز دار وجود دارد، شورت هایی با اشکال گوناگون نظیر: مثلثی، دایره ای، لوزی و برجسته، که هر کس مطابق با فرم بدنی و اندامی خود یکی از این مدل ها را بر می گزیند. شکل دیگری هم از شورت های پروتز دار وجود دارد که پروتز باسنی گنی نامیده می شوند، این نوع لباس نیز مخصوص خانم هایی است که دچار اضافه وزن هستند، ران های بزرگ اما اندام باسن کوچک و یا تخت دارند.

این گن ها کمک می کنند تا علاوه بر کوچک شدن ران ها، اندام باسن هم به خوبی دیده شوند. آخرین نکته در مورد پروتز باسن این است که این لباس زیر برای خانم هایی که مشکل بواسیر دارند بسیار مفید است، زیرا که پروتز های سیلیکونی کمک می کنند تا آنها در هنگام نشستن احساس ناراحتی نکنند و این امکان را به آنها می دهد که در طول درمان شان به راحتی نشست و برخاست کنند و از بالش و متکا برای راحت نشستن استفاده نکنند.

برای مشاهده تمامی محصولات و یا به منظور خرید تک و عمده به شماره 09382498099 عدد ۵ را پیامک دهید.

شورت پروتز دار چیست؟

مطالب پیشنهادی از وبلاگ:

انواع شورت زنانه

کاربرد های بادی زنانه

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید