کارهایی که زنان بعد از نزدیکی و رابطه جنسی باید انجام دهند

1917

بعد از داشتن یک رابطه جنسی می بایست نکات بهداشتی را زنان رعایت کنند و آن را جدی در نظر بگیرند.بعد از نزدیکی نکات مهم بهداشتی و سلامت واژن را باید در نظر بگیرید.با فروشگاه لباس زیر انسی همراه باشید و توصیه ها را در زیر بخوانید.

مراقبت های بهداشتی زنان بعد از رابطه جنسی

۱- پس از رابطه جنسی به منظور جلوگیری از رشد باکتری ها و بیماری های مربوط به مثانه و … حتما ادرار داشته باشید و شستشو را با دقت بیشتری انجام دهید.

۲- دوش آب گرم بعد از رابطه جنسی نه تنها آلودگی ها را ازبین میبرد باعث می شود شما احساس راحتی و سبکی نیز کنید.دوش آب گرم را فراموش نکنید.

۳- قبل از شروع رابطه جنسی یک بطری آب کنار خود داشته باشید زیرا پس از رابطه جنسی بدن خشک می شود و روی بدن ما تاثیر می گذارد.نوشیدن آب به بند اول هم کمک میکند.

۴- تعویض لباس زیر و شستن آن را فراموش نکنید.به دلیل اینکه بعضی مواقع لباس زیر خیس می گردد حتما آن را تعویض کنید.

۶-در صورتی که لباس خواب فانتزی پوشیده بودید حتما آن را با یک لباس خواب نخی معمولی تعویض کنید و لباس آزاد و راحت قبل از خواب تنتان کنید

۷- در هنگام رابطه جنسی و اتمام آن در صورت نیاز از دستمال های تمیز استفاده کنید.استقاده از دستمال های بودار و شیمیایی به اندام تناسلی آسیب می زند.

۸- بعد از رابطه جنسی آلت تناسلی را با مواد شوینده نشویید و استفاده از آب گرم و حمام رفتن بهترین انتخاب برای تمیز شدن می باشد.

 انجام دادن موارد بالا به شما در داشتن یک رابطه جنسی خوب و رعایت بهداشت پس از رابطه کمک خواهد نمود.موارد ذکر شده را در جایی یادداشت کنید تا فراموش نکنید.

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید