لباس های خانگی مناسب برای زنان | تو خونه چی بپوشیم؟

1380

امروز راجع به لباس های خانگی مناسب برای زنان صحبت می کنیم و به شما خواهیم گفت که چه لباس هایی برای پوشیدن در خانه مناسب اند. از این نظر این موضوع را بررسی می کنیم زیرا که، لباس هایی که بیرون از خانه می پوشیم می کنیم مدت زیادی روی تن ما نیستند اما لباس هایی که در خانه می پوشیم را مدت بیشتری به تن داریم، از سوی دیگر مرتب و آراسته بودن در فضای خانه هم اهمیت زیادی دارد.

لباس های خانگی مناسب برای زنان

لباس های خانگی مناسب برای زنان

افرادی که در خانه و فضای شخصی به آراسته بودن و نظم اهمیت می دهند، بیرون از خانه هم به مراتب بهتر ظاهر می شوند و در عصر امروز ظاهر انسان ها به نوعی شناسنامه آنها تلقی می شود و هم چنین رازهای زیادی را درباره ما می گوید. اول از لباس های زیر شروع می کنیم که با اهمیت ترین تن پوش های ما هستند. توصیه ما این است که از لباس زیر از جنس پنبه و نخ و هم چنین از رنگ های: قرمز، مشکی و سفید استفاده کنید.

لباس زیر مناسب برای زنان

در روزهای عادی از رنگ سفید، آبی یا صورتی و در روزهای عادت ماهیانه از رنگ های مشکی و قرمز استفاده کنید، رنگ های قرمز و مشکی برای این دوران مناسب ترین رنگ ها هستند و لکه های ناشی از خونریزی ماهیانه را به خوبی پنهان می کنند. دو مرتبه در روز باید لباس های زیر را تعویض کنید، یکی موقع دوش گرفتن و خواب و دیگری موقع بازگشت از محل کار، میهمانی یا بیرون گردی ها.

هیچ وقت با لباس خانگی به رخت خواب نروید، یک دقیقه حوصله به خرج دهید و لباس های تان را عوض کنید. با لباس مناسب به رخت خواب بروید تا راحت بخوابید، انواع مدل های لباس خواب در فروشگاه ها عرضه می شود اما اگر نمی دانید کدام را انتخاب کنید توصیه ما این است که: یا از لباس های خواب بلند و یک دست استفاده کنید و یا اینکه دامن و یا شلوار نخی بپوشید، نکته ای که باید متوجه آن باشید این است که لباس تان نباید بیش از حد تنگ باشد.

در زمان های عادی هم می توانید از لباس های نخی و پنبه ای خانگی استفاده کنید، به این نکات توجه داشته باشید که: شلوار فاق کوتاه نپوشید، دامن به تن کنید و یا شلوارهایی با فاق بلند یا متوسط بپوشید. لباس هایی را انتخاب کنید که با پوشیدن شان هم راحت باشید و هم زیبا و شیک جلوه کنید.

لباس های خانگی مناسب برای زنان | لباس خونه ای مناسب برای خانم ها

شما عزیزان می توانید برای تهیه انواع لباس خواب و لباس زیر و لباس راحتی زنانه در انواع مدل ها و مناسب ترین قیمت ها از فروشگاه انسی لباس دیدن کنید. برای ورود به هر کدام از بخش های مورد نظرتان روی متن رنگی کلیک کنید.

مقاله های دیگر پیشنهادی از وبلاگ:

آیا بستن سینه بند هنگام خواب ضرر دارد؟

لباس خواب زنانه و تمام دانستنی های آن

 

اشتراک گذاری مطلب با دوستانتان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید